niedziela 01 sierpnia 2021

Jarosława, Justyny, Nadziei

18°C słabe opady deszczu Pogoda 7 dni »
reklama

Święto Patrona Gimnazjum nr 1

Święto Patrona Gimnazjum nr 1
 

26 września 2015 r. uczniowie Gimnazjum nr 1 odchodzili Święto Patrona – Lotnictwa Polskiego. W tym dniu obyły się pogadanki, prelekcje, audycje radiowe na temat historii placówki, przygotowano okolicznościowe gazetki ścienne i wystawy, a także złożono kwiaty pod pomnikiem patrona gimnazjum.

Święto szkoły stało się także okazją do przeprowadzenia wyborów do Samorządu Uczniowskiego, zgodnie z zachowaniem wszelkich zasad ordynacji wyborczej, charakterystycznych dla demokracji. Dzień ten umiliły przygotowane przez SU kiermasz ciast i dyskoteka.

reklama

Zgodnie z wieloletnią tradycją szkoły w godzinach popołudniowych odbyło się pasowanie na ucznia Gimnazjum nr 1 w Turku. Pierwszoklasiści złożyli ślubowanie, w którym obiecali dbać o dobre imię szkoły, sumiennie się uczyć oraz szanować tradycje i zwyczaje. Uroczystość zakończono wspólnym odśpiewaniem hymnu szkoły.

materiał prasowy

Podobne artykuły

Święto Patrona w

Święto Patrona w "Czwórce" inne niż zawsze

01-05-2020
Nauka popłaca! Ponad 400 najlepszych uczniów...

Nauka popłaca! Ponad 400 najlepszych uczniów...

08-09-2019
Wielki sukces turkowskiej oświaty

Wielki sukces turkowskiej oświaty

25-06-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama