sobota 26 września 2020

Cypriana, Justyny, Łucji

reklama

Od Szczecina, aż pod Kraków Obchodzimy Dzień Chłopaków

Od Szczecina, aż pod Kraków Obchodzimy Dzień Chłopaków
 

Pod tym właśnie hasłem uczennice z klas II d i III b wraz z wychowawczyniami ze Szkoły Podstawowej nr 4 zorganizowały Dzień Chłopca. Tradycją są już rozgrywane od lat mecze w piłkę nożną Ojciec-Syn. Trzecioklasiści po raz pierwszy w tym roku do rywalizacji zaprosili młodszych kolegów z rodzicami. I tak 30 września o godzinie 16:30 na szkolnym Orliku pojawili się piłkarze i siatkarki w bardzo różnym przedziale wiekowym.

Przygotowano także poczęstunek, stoisko z napojami i grille, na których piekły się kiełbaski. Na gwizdek sędziów w osobach p. Stanisława Mikołajczyka i p. Zbigniewa Zielińskiego drużyny ojców, matek i dzieci przystąpiły do rozgrywek. Rozegrano cztery mecze; piłka nożna - panowie II d kontra panowie III b, chłopcy II d kontra III b, siatkówka – panie II d kontra panie III b, dziewczynki II d kontra dziewczynki III b. Mecze po zaciętej walce i jednej żółtej kartce zakończyły się remisem chłopców 3 : 3, porażką panów z III b 0: 6 . Jednak w siatkówce lepsze okazały się panie i dziewczynki z III B. Pokonały młodsze rywalki 2:0 i 2:0.

reklama

Z braku czasu nie został rozegrany mecz Ojciec- Syn. To nie znaczy, że ten mecz się nie odbędzie. Chłopcy z klasy II d i III b już łączą siły i ustalają datę meczu , w którym wybiegną na boisko przeciw swoim ojcom. Każdy uczestnik otrzymał nagrodę, wręczoną przez panią dyrektor, którą ufundowała firma SUN- GARDEN. Na zakończenie sportowego spotkania wszyscy chłopcy duzi i mali otrzymali ,,Medal Super Chłopaka z czwórki’’ Spotkanie sportowe cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, sprawiło wiele radości zarówno dzieciom jak i rodzicom. Jest już ustalana data meczów z okazji Dnia Kobiet.

materiał prasowy

Podobne artykuły

"Czwórka" dla lasu i dla ludzi

21 wrz.
Po 41 latach pracy dyrektor SP4 Maria Kukulska...

Po 41 latach pracy dyrektor SP4 Maria Kukulska...

31 sierp.
CKE podała wstępne wyniki zbiorcze egzaminów...

CKE podała wstępne wyniki zbiorcze egzaminów...

4 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama