wtorek 21 września 2021

Darii, Mateusza, Wawrzyńca

3°C zachmurzenie umiarkowane Pogoda 7 dni »
reklama

Od Szczecina, aż pod Kraków Obchodzimy Dzień Chłopaków

Od Szczecina, aż pod Kraków Obchodzimy Dzień Chłopaków
 

Pod tym właśnie hasłem uczennice z klas II d i III b wraz z wychowawczyniami ze Szkoły Podstawowej nr 4 zorganizowały Dzień Chłopca. Tradycją są już rozgrywane od lat mecze w piłkę nożną Ojciec-Syn. Trzecioklasiści po raz pierwszy w tym roku do rywalizacji zaprosili młodszych kolegów z rodzicami. I tak 30 września o godzinie 16:30 na szkolnym Orliku pojawili się piłkarze i siatkarki w bardzo różnym przedziale wiekowym.

Przygotowano także poczęstunek, stoisko z napojami i grille, na których piekły się kiełbaski. Na gwizdek sędziów w osobach p. Stanisława Mikołajczyka i p. Zbigniewa Zielińskiego drużyny ojców, matek i dzieci przystąpiły do rozgrywek. Rozegrano cztery mecze; piłka nożna - panowie II d kontra panowie III b, chłopcy II d kontra III b, siatkówka – panie II d kontra panie III b, dziewczynki II d kontra dziewczynki III b. Mecze po zaciętej walce i jednej żółtej kartce zakończyły się remisem chłopców 3 : 3, porażką panów z III b 0: 6 . Jednak w siatkówce lepsze okazały się panie i dziewczynki z III B. Pokonały młodsze rywalki 2:0 i 2:0.

reklama

Z braku czasu nie został rozegrany mecz Ojciec- Syn. To nie znaczy, że ten mecz się nie odbędzie. Chłopcy z klasy II d i III b już łączą siły i ustalają datę meczu , w którym wybiegną na boisko przeciw swoim ojcom. Każdy uczestnik otrzymał nagrodę, wręczoną przez panią dyrektor, którą ufundowała firma SUN- GARDEN. Na zakończenie sportowego spotkania wszyscy chłopcy duzi i mali otrzymali ,,Medal Super Chłopaka z czwórki’’ Spotkanie sportowe cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, sprawiło wiele radości zarówno dzieciom jak i rodzicom. Jest już ustalana data meczów z okazji Dnia Kobiet.

materiał prasowy

Podobne artykuły

Nauka popłaca! Dokładnie 464 najlepszych...

Nauka popłaca! Dokładnie 464 najlepszych uczniów...

12 wrz.
Święto Patrona Szkoły w

Święto Patrona Szkoły w "Czwórce"

30 kw.
Próbne egzaminy ósmoklasistów 2021. W Turku...

Próbne egzaminy ósmoklasistów 2021. W Turku...

19 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama