czwartek 06 sierpnia 2020

Jakuba, Sławy, Wincentego

reklama

ZST: Akcja Honorowego Krwiodawstwa już w środę

ZST: Akcja Honorowego Krwiodawstwa już w środę
 

Zespół Szkół Technicznych organizuje w dniu 19 października 2016 r. otwartą akcję Honorowego Krwiodawstwa. Rejestracja dawców w godzinach 8.00; 12.00 w budynku C Zespołu Szkół Technicznych, ul. Milewskiego 3, sala C015.

Akcję obsługuje personel Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu. Aby oddać krew należy stawić się w ogólnym dobrym stanie zdrowia, będąc po śniadaniu i mieć przy sobie dowód tożsamości. Zapraszamy i prosimy o dar życia jakim jest płynna tkanka, krew, której nie można zastąpić żadną substancją wytworzoną sztucznie.

reklama

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu informuje o niskich stanach zapasów w banku krwi. Jednocześnie osoby chętne będą mogły złożyć deklarację do Rejestru Niespokrewnionych Dawców Szpiku Kostnego.

Organizatorzy : Beata Chojnacka, Jerzy Gomoliszewski

materiał prasowy

Podobne artykuły

Kolejny pobór krwi w Turku. RCKiK apeluje o...

Kolejny pobór krwi w Turku. RCKiK apeluje o wsparcie

31 lip.
Krew pilnie potrzebna - każdy z nas może...

Krew pilnie potrzebna - każdy z nas może podarować...

18 lip.
Nie ma wakacji bez donacji czyli kolejna akcja...

Nie ma wakacji bez donacji czyli kolejna akcja...

7 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama