środa 22 stycznia 2020

Dominiki, Mateusza, Wincentego

reklama

ZST: Akcja Honorowego Krwiodawstwa już w środę

ZST: Akcja Honorowego Krwiodawstwa już w środę
 

Zespół Szkół Technicznych organizuje w dniu 19 października 2016 r. otwartą akcję Honorowego Krwiodawstwa. Rejestracja dawców w godzinach 8.00; 12.00 w budynku C Zespołu Szkół Technicznych, ul. Milewskiego 3, sala C015.

Akcję obsługuje personel Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu. Aby oddać krew należy stawić się w ogólnym dobrym stanie zdrowia, będąc po śniadaniu i mieć przy sobie dowód tożsamości. Zapraszamy i prosimy o dar życia jakim jest płynna tkanka, krew, której nie można zastąpić żadną substancją wytworzoną sztucznie.

reklama

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu informuje o niskich stanach zapasów w banku krwi. Jednocześnie osoby chętne będą mogły złożyć deklarację do Rejestru Niespokrewnionych Dawców Szpiku Kostnego.

Organizatorzy : Beata Chojnacka, Jerzy Gomoliszewski

materiał prasowy

Podobne artykuły

Finał I Konkursu Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim

Finał I Konkursu Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim

17 st.
Awans ZST oraz ZSR i spadek Liceum....

Awans ZST oraz ZSR i spadek Liceum. "Perspektywy"...

10 st.
Jasełka w Zespole Szkół Technicznych.

Jasełka w Zespole Szkół Technicznych.

20-12-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama