piątek 07 października 2022

Krystyna, Marii, Marka

9°C bezchmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Nie przegap! Warsztaty wokalne w Przystani już w listopadzie!

Nie przegap! Warsztaty wokalne w Przystani już w listopadzie! - Foto: freeimages.com / RAWKU5
Foto: freeimages.com / RAWKU5 

Młody wokalisto, nie przegap szansy wzięcia udziału w warsztatach wokalnych realizowanych przez Stowarzyszenie Przystań w ramach projektu „LITERATURA W TRZECH AKTACH” - działania na rzecz popularyzacji literatury i rozwoju kompetencji kulturalnych mieszkańców regionu. Uczestnicy warsztatów zaprezentują się podczas Gali Poetyckiej kończącej XII Ogólnopolski Konkurs Literacki oraz działania projektowe.

Warsztaty odbędą się w dniach od 17 do 19 listopada w Międzypokoleniowym Klubie Kultury, przy ul.Browarnej 13. W ramach projektu zaplanowano warsztaty interpretacji tekstów poezji śpiewanej. W warsztatach mogą wziąć udział wokaliści amatorzy od 14 roku życia zainteresowani prezentacją poezji śpiewanej lub piosenki aktorskiej (mile widziane piosenki lokalnego autora-Leszka Lamenta). 

reklama

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest przygotowanie dwóch utworów poezji śpiewanej lub tzw. piosenki aktorskiej w języku polskim, dowolnych autorów z akompaniamentem lub podkładem muzycznym oraz wypełnienie i dostarczenie karty zgłoszenia do 15.11.2016 roku w siedzibie Stowarzyszenia Przystań.

Kartę zgłoszenia udziału w warsztatach można pobrać ze strony internetowej Stowarzyszenia Przystań lub w Międzypokoleniowym Klubie Kultury, ul.Browarna 13 od poniedziałku do piątku w godzinach od 16:00 do 19:00.

Uczestnicy warsztatów zaprezentują się podczas Gali Poetyckiej, kończącej XII Ogólnopolski Konkurs Literacki oraz działania projektowe.

Warsztaty poprowadzi Pani Bożena Remelska, aktorka teatru im. W. Bogusławskiego w Kaliszu. Projekt jest współfinansowany przez: SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO i GMINĘ MIEJSKĄ TUREK.

reklama

Ilość miejsc ograniczona! Dodatkowe informacje pod numerem tel. 602 396 399.

Zapraszamy!

Podobne artykuły

Dwa dni pełne grozy. Festiwal Fanów Grozy i...

Dwa dni pełne grozy. Festiwal Fanów Grozy i...

27 wrz.
Jak Rutek rozśmieszył turkowian. Kolejna...

Jak Rutek rozśmieszył turkowian. Kolejna odsłona...

9 wrz.
Wideo:

Wideo: "Śmiejmy się Bracia i Siostry" czyli Rafał...

3 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama