niedziela 05 lipca 2020

Antoniego, Bartłomieja, Karoliny

reklama

Nie przegap! Warsztaty wokalne w Przystani już w listopadzie!

Nie przegap! Warsztaty wokalne w Przystani już w listopadzie! - Foto: freeimages.com / RAWKU5
Foto: freeimages.com / RAWKU5 

Młody wokalisto, nie przegap szansy wzięcia udziału w warsztatach wokalnych realizowanych przez Stowarzyszenie Przystań w ramach projektu „LITERATURA W TRZECH AKTACH” - działania na rzecz popularyzacji literatury i rozwoju kompetencji kulturalnych mieszkańców regionu. Uczestnicy warsztatów zaprezentują się podczas Gali Poetyckiej kończącej XII Ogólnopolski Konkurs Literacki oraz działania projektowe.

Warsztaty odbędą się w dniach od 17 do 19 listopada w Międzypokoleniowym Klubie Kultury, przy ul.Browarnej 13. W ramach projektu zaplanowano warsztaty interpretacji tekstów poezji śpiewanej. W warsztatach mogą wziąć udział wokaliści amatorzy od 14 roku życia zainteresowani prezentacją poezji śpiewanej lub piosenki aktorskiej (mile widziane piosenki lokalnego autora-Leszka Lamenta). 

reklama

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest przygotowanie dwóch utworów poezji śpiewanej lub tzw. piosenki aktorskiej w języku polskim, dowolnych autorów z akompaniamentem lub podkładem muzycznym oraz wypełnienie i dostarczenie karty zgłoszenia do 15.11.2016 roku w siedzibie Stowarzyszenia Przystań.

Kartę zgłoszenia udziału w warsztatach można pobrać ze strony internetowej Stowarzyszenia Przystań lub w Międzypokoleniowym Klubie Kultury, ul.Browarna 13 od poniedziałku do piątku w godzinach od 16:00 do 19:00.

Uczestnicy warsztatów zaprezentują się podczas Gali Poetyckiej, kończącej XII Ogólnopolski Konkurs Literacki oraz działania projektowe.

reklama

Warsztaty poprowadzi Pani Bożena Remelska, aktorka teatru im. W. Bogusławskiego w Kaliszu. Projekt jest współfinansowany przez: SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO i GMINĘ MIEJSKĄ TUREK.

Ilość miejsc ograniczona! Dodatkowe informacje pod numerem tel. 602 396 399.

Zapraszamy!

Podobne artykuły

I Ty możesz wspomóc rozwój Przystani!

I Ty możesz wspomóc rozwój Przystani!

26 kw.
Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek

Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek

10-12-2019
Poetyckie świętowanie po turkowsku.

Poetyckie świętowanie po turkowsku.

25-11-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama