piątek 24 września 2021

Dory, Gerarda, Maryny

12°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Rozmowy o przemocy

Rozmowy o przemocy
 

Burmistrz Miasta Turku oraz Komisja Zdrowia i Pomocy Społecznej Rady Miejskiej Turku zapraszają na debatę społeczną „STOP przemocy w rodzinie”.

Debata odbędzie się we wtorek, 22 listopada 2016 r., o godz. 16.00 w kinie „TUR”, przy ul. Żeromskiego. W trakcie spotkania omówione zostaną takie zagadnienia, jak sytuacja psychologiczna, społeczna i prawna osoby doznającej przemocy, procedura niebieskich kart jako narzędzi pracy dzielnicowego czy rola służby zdrowia w obliczu przemocy w rodzinie. Ponadto omówione zostaną kwestie związane z sytuacją dziecka w rodzinie z problemem przemocy oraz sposoby rozwiązania problemu przemocy na poziomie lokalnym.

reklama

Organizatorzy debaty są: Burmistrz Miasta Turek, Komisja Zdrowia i Pomocy Społecznej Rady Miejskiej Turku, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Turku, Stowarzyszenie „Tu i Teraz”, Komenda Powiatowa Policji w Turku, Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Turku, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Turku i Miejski Dom Kultury w Turku.

materiał prasowy

Rozmowy o przemocy

Podobne artykuły

Druga debata nad problemem śmieci w mieście

Druga debata nad problemem śmieci w mieście

12-02-2020
Kolejna debata społeczna KPP Turek poświęcona...

Kolejna debata społeczna KPP Turek poświęcona...

31-10-2019
Debata z cyklu

Debata z cyklu "Polska dla Pokoleń. Jaką przyszłość...

08-10-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama