środa 16 czerwca 2021

Aliny, Anety, Benona

18°C pochmurno z przejaśnieniami Pogoda 7 dni »
reklama

Benefis największego z turkowskich poetów. Poetycki wieczór w Przystani

Benefis największego z turkowskich poetów. Poetycki wieczór w Przystani
 

W najbliższą sobotę, 19 listopada, w siedzibie stowarzyszenia Przystań (ul. Browarna 13), o godz. 16:00, odbędzie się gala XII Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego organizowanego w pod hasłem „Zbiorę wszystkich przyjaciół i serce przed nimi otworzę, bo doprawdy czy warto inaczej na ziemi tej żyć...”.

W związku z tym, że w roku bieżącym Lech Lament, turkowski poeta, prozaik i artysta plastyk, obchodzi 40-lecie pracy twórczej, tegoroczna gala poetycka w Przystani będzie miała charakter benefisu. Poza prezentacją nagrodzonych utworów poetyckich odbędzie się także promocja kolejnego tomiku poezji Lamenta, który nosi nazwę „Turkowskie Impresje”.

reklama

W części artystycznej gali odbędzie się koncert oraz prezentacja uczestników warsztatów wokalnych „Z Krainy Łagodności” oraz koncert Dariusza Kosmalskiego.

Po wydarzeniach w Przystani przyjdzie czas na wizytę w pobliskim muzeum, gdzie otwarta zostania wystawa „Poetycki Turek”.

md

Benefis największego z turkowskich poetów. Poetycki wieczór w Przystani

Podobne artykuły

Przystań zaprasza na darmowe zajęcia i...

Przystań zaprasza na darmowe zajęcia i warsztaty....

15 mrz.
STAND UP wraca do Turku. Tym razem w nowym...

STAND UP wraca do Turku. Tym razem w nowym miejscu.

23 lt.
1% lokalnie: Stowarzyszenie

1% lokalnie: Stowarzyszenie "Przystań"

26 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama