środa 28 lipca 2021

Ady, Wiwiany, Sylwiusza

18°C całkowite zachmurzenie Pogoda 7 dni »
reklama

I Przegląd Pieśni Patriotycznych i Żołnierskich w SP 4

I Przegląd Pieśni Patriotycznych i Żołnierskich w SP 4
 

Po raz pierwszy 25 listopada w Szkole Podstawowej nr 4 odbył się Przegląd Pieśni i Piosenek Patriotycznych i Żołnierskich.

Cieszy fakt, że zainteresowanie śpiewaniem patriotycznych pieśni było duże, uczniowie zaprezentowali wysoki poziom, wykazali się dużą kreatywnością i talentem wokalnym. Zaprezentowali bogaty i ciekawy repertuar. Wśród pieśni śpiewanych przez solistów znalazły się między innymi: „Płynie Wisła, płynie”, „Wojenko, wojenko”, „Rozkwitały pąki białych róż”, „Szara Piechota”, „Płonie ognisko”, „Polskie kwiaty”. Jury, po wysłuchaniu wszystkich wykonawców postanowiło przyznać wszystkim uczestnikom wyróżnienia.

reklama

Na zakończenie, słowa uznania skierowała pani Dyrektor, która jednocześnie podkreśliła, jak ważne jest znaczenie patriotyzmu dla młodego pokolenia. Wręczyła pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki ufundowane przez Samorząd Uczniowski. Mamy nadzieję, że przegląd na zawsze zagości w kalendarzu szkolnych wydarzeń.

materiał prasowy

Podobne artykuły

Święto Patrona Szkoły w

Święto Patrona Szkoły w "Czwórce"

30 kw.
Próbne egzaminy ósmoklasistów 2021. W Turku...

Próbne egzaminy ósmoklasistów 2021. W Turku...

19 mrz.
Trwa nabór do szkół i przedszkoli. Rodzicu,...

Trwa nabór do szkół i przedszkoli. Rodzicu, masz...

5 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama