wtorek 22 września 2020

Maury, Milany, Tomasza

reklama

Sylwester z Bayer Fullem! "Majteczki w kropeczki" i inne hity rozgrzeją Turek

Sylwester z Bayer Fullem!
 

Jak w kurczącym się miasteczku zagwarantować, by cały rok 2017 był obfity, bogaty i wesoły, by rodziło się sporo dzieci? Wygląda na to, że władze Turku mają na to sposób. Podobno jaki Sylwester taki cały rok – tak mówią dawne przesądy. Na szczęście tym razem Sylwestra spędzimy z zespołem, który jak żaden inny odnajduje się w biesiadno-discopolowej stylistyce. „Wszyscy Polacy”, „Moja mała Blondyneczko”, „Majteczki w kropeczki”, „Bawmy się” - takie właśnie hity być może zmotywują nas do wkroczenia w 2017 rok z nową energią. Hity grupy Bayer Full.

Sylwestrowa impreza rozpocznie się o godz. 23:00. Wszyscy, którzy przybędą na turkowki Plac Wojska Polskiego, będą mogli bawić się przy muzyce serwowanej przez DJ-a, a także posłuchać występu gwiazdy disco-polo. O północy nadejdzie czas pokaz fajerwerków oraz noworoczne życzenia  Burmistrza Miasta Turku. Uczestnicy imprezy będą mogli wziąć udział w butelkowym konkursie, oczywiście dla osób pełnoletnich.

reklama

Na Sylwestra z grupą Bayer Full zaprasza Miasto Turek i MDK w Turku. 

AW

Sylwester z Bayer Fullem!

Podobne artykuły

Sanepid wstrzymuje uruchomienie fontanny w rynku

Sanepid wstrzymuje uruchomienie fontanny w rynku

28 kw.
Skromnie ale radośnie turkowianie powitali w...

Skromnie ale radośnie turkowianie powitali w rynku...

1 st.
Na rynku, ze strażakami, celebrowali Święto Flagi

Na rynku, ze strażakami, celebrowali Święto Flagi

02-05-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama