wtorek 28 września 2021

Libuszy, Wacławy, Wacława

18°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Nowy parking za "Pawilonem"? Prawdopodobnie od połowy 2017

Nowy parking za
 

Ogromnym problemem Turku jest brak miejsc parkingowych dla coraz większej ilości samochodów. Widoczny jest on na osiedlach, ale najbardziej brak miejsca do zaparkowania auta odczuwa się w centralnych, starych częściach Turku. Jednym z rozwiązań tego problemu może być utworzenie parkingu za pawilonem handlowym przy ul. Legionów Polskich, tuż obok turkowskiego zieleniaka.

- Pomysł ten kiełkował w naszych głowach od jakiegoś czasu – poinformował naszą redakcję Tadeusz Czerwiński, Z-ca Burmistrza ds. Gospodarczych. - Na razie planujemy rozebrać blaszaki stojące na tym placu, wymalować linie i po prostu wpuścić tam samochody – dodaje Czerwiński informując, że parking będzie najprawdopodobniej gotowy już w połowie roku.

reklama

md

Podobne artykuły

Parkomaty w Turku ruszą dopiero 1 kwietnia....

Parkomaty w Turku ruszą dopiero 1 kwietnia. Zobacz...

16-03-2020
Dobiega końca III edycja

Dobiega końca III edycja "Miszczów Parkowania". Na...

09-10-2019
Kolejne zdjęcia

Kolejne zdjęcia "Miszczów Parkowania" dodane do...

06-06-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama