piątek 14 maja 2021

Bonifacego, Julity, Macieja

12°C całkowite zachmurzenie Pogoda 7 dni »
reklama

Grzeszczak, IRA, Happysad i 4 Szmery. Dni Turku i Gminy Turek już w ten weekend

Grzeszczak, IRA, Happysad i 4 Szmery. Dni Turku i Gminy Turek już w ten weekend - foto: M. Derucki
foto: M. Derucki 

Sylwia Grzeszczak i zespół IRA będą gwiazdami tegorocznych Dni Turku i Gminy Turek, które odbędą się 17 i 18 czerwca.

Coroczna impreza dla mieszkańców Turku i gminy Turek odbywać się będzie w weekend po Święcie Bożego Ciała, tj. w dniach 17 i 18 czerwca 2017 r. Gwiazdą pierwszego dnia będzie zespół IRA. Zespół z sukcesem wrócił na listy przebojów, w ubiegłym roku wydał płytę winylową „MY”, zaś za singiel „Wybacz” odebrał platynową płytę.

reklama

Hitem ubiegłego roku była piosenka „Tamta dziewczyna” Sylwii Grzeszczak. Wokalistka na scenie muzycznej funkcjonuje od dzieciństwa. Nie tylko śpiewa, ale również komponuje i gra na pianinie. Śpiewała z raperem Liber (w 2009 r. z Liberem wystąpiła podczas Dni Turku), a od 6 lat kontynuuje karierę solową. Sylwia Grzeszczak będzie gwiazdą niedzieli, czyli drugiego dnia Dni Turku i Gminy Turek.

Dla mieszkańców organizatorzy przygotowują jeszcze koncerty innych zespołów polskiej sceny muzycznej. Poza IRĄ i Grzeszczak, będzie można bawić się na koncercie grupy Happysad, grającą mieszkankę rocka alternatywnego i gitarowego. Na pewno wielu fanów ucieszy się z koncertu zespołu 4 Szmery, uznawanego za najlepszy coverband zespołu AC/DC.

Poza koncertami na mieszkańców Turku i Gminy Turek czekać będę liczne atrakcje sportowe, rekreacyjne i rozrywkowe. Będzie pyszne jedzenie i wesołe miasteczko. Ponadto podczas imprezy, z okazji jubileuszu 15-lat współpracy Miasta Turek z niemieckim Miastem Wiesmoor, gościć będziemy wiesmoorczyków, którzy przygotują niespodziankę dla turkowian.

reklama

materiał nadesłany

Grzeszczak, IRA, Happysad i 4 Szmery. Dni Turku i Gminy Turek już w ten weekend

Podobne artykuły

Dni Turku i Gminy Turek odwołane

Dni Turku i Gminy Turek odwołane

07-04-2020
Turniej Siatkówki Policjantów i Nordic Walking...

Turniej Siatkówki Policjantów i Nordic Walking na...

23-06-2019
Sportowy początek Dni Turku i Gminy Turek 2019

Sportowy początek Dni Turku i Gminy Turek 2019

22-06-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama