wtorek 29 września 2020

Michaliny, Michała, Rafała

reklama

Biwak w G2

Biwak w G2
 

W dniach 17-18 lutego 2017r. w Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Turku harcerze i druhowie z Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej wspólnie spędzali wolny czas na biwaku.

Młodzież świętowała Dni Myśli Braterskiej Hufca ZHP Turek. Po zakwaterowaniu i apelu w piątkowy wieczór niezwykłym wydarzeniem było Świeczkowisko, na którym swoją obecnością zaszczycił nas zastępca Burmistrza Miasta Turku pan Jerzy Kurzawa. Dużo radości dostarczyły harcerzom pląsy, śpiewy i wspólne zabawy. Natomiast w sobotę harcerze brali udział w grze terenowej o charakterze zadaniowym oraz aktywnie uczestniczyli w zajęciach programowych. Spotkanie harcerzy i MDP na biwaku dostarczyło młodzieży wielu miłych chwil i radosnych przeżyć.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza OGNIKI -...

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza OGNIKI - pierwsze...

21 wrz.
OSP Turek organizuje Młodzieżową Drużynę...

OSP Turek organizuje Młodzieżową Drużynę Pożarniczą....

11 wrz.
Biwak harcerski z okazji

Biwak harcerski z okazji "Dnia Myśli Braterskiej"

26 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama