poniedziałek 21 października 2019

Celiny, Hilarego, Janusza

reklama
Wzorek

Pobiegnij dla Julka, pomóż mu w walce z chorobą

Pobiegnij dla Julka, pomóż mu w walce z chorobą
 

W najbliższą niedzielę w Uniejowie odbędzie się Bieg Tropem Wilczym. W ramach wydarzenia zawodnicy będą mogli włączyć się w pomoc 2,5-letniemu Julkowi, który zmaga się z choroba nowotworową. Nie trzeba przy tym przebiec całej trasy.

Biegacze, którzy pobiegną z identyfikatorem akcji oraz wpiszą się na specjalną listę, przyczynią się do tego, że Fundacja PKO Banku Polskiego ich zaangażowanie przeliczy na darowiznę. Pieniądze zostaną przekazane na konto organizacji, w której dziecko jest podopiecznym – Fundacji Na ratunek dzieciom z choroba nowotworową. Jeżeli do akcji zaangażuje się przynajmniej 20 osób, to Fundacja przekaże kwotę 10 000 zł.

reklama

Biegi Tropem Wilczym w Uniejowie wystartują 26 lutego 2017 r. (niedziela). O godz. 11.00 wystartuje bieg honorowy o długości 1963 m. Start i meta przy Zagrodzie Młynarskiej w Uniejowie.

Zapisu na bieg można dokonać w dniu biegu 26 lutego 2017 r. od godz. 10.00 do 10.45. Opłata startowa wynosi 42 zł.

Kartki-identyfikatory akcji „biegnę dla Julka” będzie można odbierać w czasie pracy biura zawodów w niedzielę 26.02. u przedstawicieli PKO Banku Polskiego.

md

Podobne artykuły

Gm. Turek: III edycja Słodkowskiej Dychy za...

Gm. Turek: III edycja Słodkowskiej Dychy za nami. 53...

14 wrz.
Radość, łzy, jęk zmęczenia? to po prostu IV...

Radość, łzy, jęk zmęczenia? to po prostu IV...

18 sierp.
Turkowianie pobiegli w IV Biegu Turku - Cursus...

Turkowianie pobiegli w IV Biegu Turku - Cursus...

15 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama