czwartek 24 września 2020

Dory, Gerarda, Maryny

reklama

Włącz dziś Polsat, zobacz Pawła Szweda. Uczeń I LO zagrał w serialu

Włącz dziś Polsat, zobacz Pawła Szweda. Uczeń I LO zagrał w serialu
 

W czwartek 6 kwietnia, o godz. 16:30, warto włączyć TV Polsat. Wtedy to emitowany będzie kolejny odcinek serialu paradokumentalnego "Na ratunek 112". Jedną z ról zagrał w nim Paweł Szwed, uczeń I Liceum Ogólnokształcącego w Turku.

O występie Pawła informuje TV Sala 100. W wakacje nastolatek wziął udział w castingu, zorganizowanym w Barbórce. Jego występ spodobał się producentom, więc licealiście zaproponowano udział w serialu.

Praca na planie wygląda inaczej, niż sobie to wyobrażamy. Pojedyncza scena musi być nagrana przynajmniej cztery razy poprawnie. Przynajmniej w moim przypadku tak było. Musi być nagrany plan ogólny, później zbliżenia na każdą z osób, a także detale z każdej sceny. Wszystko to sprawia, że trzeba kilka razy zagrać to samo, poprawnie. Trzeba zachować te same miny i ruchy. Później jest montaż i powstaje cały film – wyjaśnia licealista.

reklama

Paweł tłumaczy, że najpierw borykał się z dużym stresem, jednak później udało mu się go pozbyć. – Na planie stresu już nie było. Ekipa była bardzo pozytywnie nastawiona, żartowała. Na planie się wyluzowałem. Dzień wcześniej miałem jednak ogromny stres. Scenariusz, który otrzymałem, był dość długi, a otrzymałem go cztery dni przez występem. Jakoś dałem radę, z małymi pomyłkami. Wystarczyło je wyciąć i nagrać ponownie.

Paweł Szwed wskazuje, iż udział w serialu był ciekawą przygodą, a publiczne występy sprawiają mu sporą przyjemność.

AW
Źródło: TV Sala 100

Podobne artykuły

Czterech oskarżonych i jedno śledztwo w toku....

Czterech oskarżonych i jedno śledztwo w toku....

5 mrz.
Adrian Skopiński w programie Śpiewajmy razem...

Adrian Skopiński w programie Śpiewajmy razem ALL...

19-03-2019
Zdemaskowano grupę okradającą Polsat i NC+....

Zdemaskowano grupę okradającą Polsat i NC+. Sześć...

19-02-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama