środa 01 kwietnia 2020

Chryzamtyny, Grażyny, Zygmunta

reklama

Warsztaty wokalne i dziennikarskie w Przystani

Warsztaty wokalne i dziennikarskie w Przystani - foto: M. Derucki
foto: M. Derucki 

Stowarzyszenie Przystań w Turku zaprasza do udziału w warsztatach wokalnych i dziennikarskich realizowanych w ramach projektu "Edukacja Kulturalna". Projekt jest współfinansowany przez: Gminę Miejską Turek.

Warsztaty dziennikarskie poprowadzi pan Marcin Derucki, redaktor portalu internetowego Turek.net.pl. Warsztaty odbędą się w dniach od 27 lipca do 13 sierpnia 2017 w siedzibie Stowarzyszenia Przystań, ul.Browarna 13, Turek. Uczestnicy warsztatów będą relacjonować wydarzenia Akademii Letnich Spotkań Artystycznych - ALSA 2017.

reklama

Warsztaty wokalne poprowadzi Pani Aneta Janiak – nauczycielka muzyki Gimnazjum nr 1 w Turku. Warsztaty odbywać się będą od 4 do 13 sierpnia 2017 w Muzeum Miasta Turku im.J.Mehoffera W ramach warsztatów uczestnicy przygotują prezentacje wokalne oraz wystąpią gościnnie w spektaklu Akademii Letnich Spotkań Artystycznych - ALSA 2017.

W warsztatach może wziąć udział młodzież od 12 roku życia wokalnie lub pisarsko uzdolniona, zainteresowana rozwojem i prezentacją swoich umiejętności. Warunkiem uczestnictwa w warsztatach dziennikarskich i wokalnych jest wypełnienie i dostarczenie karty zgłoszenia do 27.07.2017 roku do siedziby stowarzyszenia Przystań kartę zgłoszenia udziału w warsztatach można pobrać ze strony internetowej Stowarzyszenia Przystań lub w Międzypokoleniowym Klubie Kultury, ul.Browarna 13.

Dodatkowe informacje - tel.kontaktowy 602 396 399. Liczba miejsc ograniczona.

Podobne artykuły

Wideo: Instalacja Edukacyjna

Wideo: Instalacja Edukacyjna "1938-45 Historia...

06-10-2019
Spektakl

Spektakl "Ludzie Ludziom" na bis przyciągnął wielu...

15-09-2019
Powtórka spektaklu

Powtórka spektaklu "Ludzie Ludziom" już jutro - nie...

13-09-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama