sobota 15 maja 2021

Dionizego, Nadziei, Zofii

14°C całkowite zachmurzenie Pogoda 7 dni »
reklama

Powiększenie Karuzeli Turek już widoczne

Powiększenie Karuzeli Turek już widoczne
 

Pod koniec maja rozpoczęła się rozbudowa Centrum Handlowego Karuzela w Turku. Karuzela zostaje powiększona o kolejne sklepy popularnych marek. Otwarcie dobudowywanej części inwestor zaplanował na koniec tego roku.

Centrum Handlowe Karuzela powstało w 2014 roku. W opinii mieszkańców Turka oraz przedstawicieli poszczególnych marek handlowych Karuzela odniosła sukces handlowy. Z uwagi na rozwijający się potencjał gospodarczy miasta, nastąpiła potrzeba rozbudowy tego obiektu o kolejne sklepy oraz powiększenia powierzchni handlowych istniejących już lokali.

reklama

Nowe sklepy zlokalizowane zostaną w dobudowanych dwóch budynkach handlowo-usługowych. Z obecnych ponad 5.500 m² powierzchni, dobudowane zostanie dodatkowe 2.500 m². Sklepy, które powstaną to m.in. Smyk, Abra Meble, Kakadu oraz Cukiernia Sowa. Ponadto powiększone zostaną dwukrotnie salony Martes Sport i CCC.

Prace rozpoczęły się pod koniec maja i już widać znaczące efekty na placu budowy – informuje Katarzyna Balicka, Marketing Manager Holding Karuzela Sp. z o.o. – wykonano m.in. zbrojenie płyty fundamentowej pod mieszankę betonową. Ponadto zamontowano już słupy w osiach powstających budynków, co pozwala zobrazować jak duże będą nowe powierzchnie handlowe. Otwarcie „nowej Karuzeli” zaplanowane jest na koniec roku, jeszcze przed świętami.

Centrum Handlowe powstało w dogodnym miejscu, przy skrzyżowaniu ulic Milewskiego i Dworcowej, w centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie dworca PKS oraz osiedli mieszkaniowych. Charakterystyczną cechą Karuzeli jest dogodna lokalizacja obiektów, dobry dojazd i atrakcyjna oferta handlowa. Wejścia do sklepów prowadzą z dużego parkingu. Po rozbudowie Centrum Karuzela rozmieszczone będzie w czterech budynkach handlowych o powierzchni blisko 8.000 m², a oferta handlowa Karuzeli będzie jeszcze bardziej atrakcyjna niż dotychczas.

materiał nadesłany
fot. Centrum Karuzela

Podobne artykuły

Zakończenie sezonu foodtruckowego w Turku....

Zakończenie sezonu foodtruckowego w Turku. Smaczne...

14-09-2020
Pierwsza w Turku strefa wolna od dymu...

Pierwsza w Turku strefa wolna od dymu tytoniowego...

21-02-2020
Feralne progi zwalniające przed ZST

Feralne progi zwalniające przed ZST

24-11-2017

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama