poniedziałek 24 czerwca 2019

Danuty, Jana, Janiny

reklama

Turek: Zakończą lato festynami

Turek: Zakończą lato festynami - foto: M. Derucki
foto: M. Derucki 

W najbliższą sobotę, 2 września, w Turku odbędą się 2 festyny osiedlowe, kończące okres wakacyjnej laby. Turkowskie dzieci będą mogły zaznać ostatnich chwil beztroski na os. Młodych oraz na os. Wyzwolenia.

Festyn Rodzinny „Na zakończenie wakacji”, zorganizowany przez S.M. „Rozwój” rozpocznie się o godz. 15:00, na placu zabaw osiedla Młodych. W programie imprezy znajduje się darmowy dmuchany park zabaw oraz gry i zabawy dla dzieci z nagrodami. Dzieci będą mogły też spróbować lodów, waty cukrowej oraz popcornu. Wydarzenie wspierane jest przez Samorząd Mieszkańców Osiedla nr 2 w Turku oraz Burmistrza Miasta Turku.

reklama

Również o 15:00, na os. Wyzwolenia w Turku będzie miał miejsce Festyn Rodzinny „Pożegnanie Lata”. Dla dzieci zorganizowanych będzie 10 konkurencji sprawnościowych, udostępniona będzie karuzela i trampolina, mechaniczne koniki, a także dorożka, którą będzie można się przejechać. Wydarzenie organizowane jest przez Samorządy Osiedli nr 3 i 7, S. M. „Tęcza” oraz Burmistrza Miasta Turku.

W ramach dodatkowych atrakcji podczas festynu na Wyzwolenia, około godziny 16.00 odbędzie się pokaz grupy Copoeira tj. sztuki walki połączonej z tańcem. Pokaz oraz konkursy z nagrodami w ramach projektu p.n. „Żyj świadomie, bez przemocy” realizowanego przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Turku realizowanego dzięki środkom Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

md

Podobne artykuły

Dzień Dziecka w Tuliszkowie

Dzień Dziecka w Tuliszkowie

4 czerw.
Mnóstwo atrakcji i dziecięcego uśmiechu na...

Mnóstwo atrakcji i dziecięcego uśmiechu na Festynie...

2 czerw.
Brathanki i ich Czerwone korale. Sobota na...

Brathanki i ich Czerwone korale. Sobota na Dniach...

26 maj.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama