sobota 19 września 2020

Januarego, Konstancji, Leopolda

reklama

Turek: Zakończą lato festynami

Turek: Zakończą lato festynami - foto: M. Derucki
foto: M. Derucki 

W najbliższą sobotę, 2 września, w Turku odbędą się 2 festyny osiedlowe, kończące okres wakacyjnej laby. Turkowskie dzieci będą mogły zaznać ostatnich chwil beztroski na os. Młodych oraz na os. Wyzwolenia.

Festyn Rodzinny „Na zakończenie wakacji”, zorganizowany przez S.M. „Rozwój” rozpocznie się o godz. 15:00, na placu zabaw osiedla Młodych. W programie imprezy znajduje się darmowy dmuchany park zabaw oraz gry i zabawy dla dzieci z nagrodami. Dzieci będą mogły też spróbować lodów, waty cukrowej oraz popcornu. Wydarzenie wspierane jest przez Samorząd Mieszkańców Osiedla nr 2 w Turku oraz Burmistrza Miasta Turku.

reklama

Również o 15:00, na os. Wyzwolenia w Turku będzie miał miejsce Festyn Rodzinny „Pożegnanie Lata”. Dla dzieci zorganizowanych będzie 10 konkurencji sprawnościowych, udostępniona będzie karuzela i trampolina, mechaniczne koniki, a także dorożka, którą będzie można się przejechać. Wydarzenie organizowane jest przez Samorządy Osiedli nr 3 i 7, S. M. „Tęcza” oraz Burmistrza Miasta Turku.

W ramach dodatkowych atrakcji podczas festynu na Wyzwolenia, około godziny 16.00 odbędzie się pokaz grupy Copoeira tj. sztuki walki połączonej z tańcem. Pokaz oraz konkursy z nagrodami w ramach projektu p.n. „Żyj świadomie, bez przemocy” realizowanego przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Turku realizowanego dzięki środkom Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

md

Podobne artykuły

Festyn na zakończenie szkoleń w Turkowskim...

Festyn na zakończenie szkoleń w Turkowskim Klubie...

27 czerw.
Zdrowie pod choinkę czyli festyn rodzinny w...

Zdrowie pod choinkę czyli festyn rodzinny w Szkole...

11-12-2019
Jak to było w średniowieczu czyli Festyn...

Jak to było w średniowieczu czyli Festyn "Poznaj...

10-11-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama