sobota 25 września 2021

Aureli, Kamila, Kleofasa

12°C zachmurzenie małe Pogoda 7 dni »
reklama

Turek: Co się dzieje ze "światłami" na Kolskiej?

Turek: Co się dzieje ze
foto: M. Derucki 

Kolejny tydzień na skrzyżowaniu dróg Piłsudskiego, Kolskiej Szosy, Kolskiej i Legionów Polskich poważnie szwankuje sygnalizacja świetlna. W godzinach dopołudniowych światła często funkcjonują poprawnie, lecz w godzinach szczytu oraz w godzinach późno popołudniowych włącza się tryb awaryjny. Jest to uciążliwe, szczególnie dla osób chcących wykonać manewr lewoskrętu z drogi podporządkowanej. Z kolei kierowcy posiadający pierwszeństwo, będąc zdezorientowani sytuacją, przed skrzyżowaniem zwalniają lub zatrzymują pojazd. Wszystko to sprawia, że ulice w godzinach szczytu są zakorkowane, a „światła” pod pomnikiem ofiar II wojny światowej przypominają Indyjskie skrzyżowanie.

Kierownik Zarządu Dróg Powiatowych, Andrzej Paruszewski, poinformował naszą redakcje, że sprawa jest im znana i obecnie trwają starania, aby sygnalizację świetlną naprawić. Przyczyną problemu jest usterka sterownika drogowej sygnalizacji świetlnej.

reklama

md

Turek: Co się dzieje ze

Podobne artykuły

Listy do redakcji: Niekoszona trawa przy...

Listy do redakcji: Niekoszona trawa przy drogach...

23 maj.
Turek: Gotowa nowa droga

Turek: Gotowa nowa droga

28-11-2018
Wideo: Zderzenie na Kolskiej w Turku

Wideo: Zderzenie na Kolskiej w Turku

26-10-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama