piątek 20 lipca 2018

Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

reklama

Koncert Poznańskich Słowików już w niedzielę

Koncert Poznańskich Słowików już w niedzielę
 

Rozmaici artyści przybywali do Turku, by wystąpić przed lokalną publicznością podczas koncertów z cyklu "Z dobrych uczuć". Tym razem dla mieszkańców powiatu tureckiego zaśpiewają Poznańskie Słowiki. Na wydarzenie, które odbędzie się w niedzielę 15 października w kościele pw. św. Barbary, zapraszają Organizatorzy: Fundacja Chór Stuligrosza - Poznańskie Słowiki, Starostwo Powiatowe w Turku oraz Parafia pw. św. Barbary w Turku.

Koncert Poznańskich Słowików poświęcony będzie pamięci Stefana Stuligrosza w piątą rocznicę jego śmierci. Chór Chłopięcy i Męski Filharmonii Poznańskiej pod batutą Macieja Wielocha zaprezentuje utwory dawnych mistrzów Stefana Stuligrosza, m.in. Wacława z Szamotuł, Jana Sebastiana Bacha, Grzegorza Gerwazego Gorczyckiego.

Koncert współfinansowany jest przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego oraz Powiat Turecki. Obowiązuje wstęp wolny.

Koncert Poznańskich Słowików już w niedzielę

Podobne artykuły

Uniejów: Gwiazdy grały dla Ziemi

Uniejów: Gwiazdy grały dla Ziemi

9 lip.
Tuliszków: Niedziela z operetką i światowymi...

Tuliszków: Niedziela z operetką i światowymi przebojami

9 lip.
Wideo: Dżem jeszcze raz!

Wideo: Dżem jeszcze raz!

5 czerw.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama