Grzyby, grzybki, podgrzybki i nie tylko.

niedziela 02 października 2022

Racheli, Sławy, Teofila

13°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Próbny rozruch ciepłowni GETEC 2 listopada. Możliwe zakłócenia

Próbny rozruch ciepłowni GETEC 2 listopada. Możliwe zakłócenia - foto: M. Derucki
foto: M. Derucki 

Budowa nowej turkowskiej ciepłowni ma się ku końcowi. Na dzień 2 listopada planowany jest jej próbny rozruch. W związku z tym mogą nastąpić zakłócenia w dostawie ciepła i ciepłej wody.

W wystosowanym dziś komunikacje Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Turku informuje, że w dniu 2 listopada 2017 r. nastąpi próbny rozruch nowej ciepłowni firmy GETEC. PGKiM informuje, że w związku z tym mogą nastąpić zakłócenia w dostawie ciepła na potrzeby centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej.

reklama

„W przypadku wystąpienia zakłóceń zgłoszenia prosimy kierować do PGKiM Sp. z o.o. całodobowo, pod nr tel. 63 278 41 78 lub 515 201 411.” - prosi w komunikacie Zarząd PGKiM Turek, przepraszając za utrudnienia.

„Komunalka” informuje, że utrudnienia mogą występować przez cały miesiąc listopad, co będzie spowodowane rozruchem próbnym i czynnościami regulacyjnymi nowej ciepłowni. Czynnoście te będą przeprowadzane w celu zapewnienia prawidłowej i pewnej dostawy ciepła od 1 stycznia 2018 roku. „Służby techniczne PGKiM Sp. z o.o. wszystkie zakłócenia w dostawie ciepła będą usuwać najszybciej jak to możliwe” obiecuje Zarząd PGKiM.

md

Podobne artykuły

Czeka nas dwutygodniowa przerwa od krytej pływalni

Czeka nas dwutygodniowa przerwa od krytej pływalni

18 sierp.
Nie będzie ciepłej wody. Mieszkańców Turku...

Nie będzie ciepłej wody. Mieszkańców Turku czeka...

9 sierp.
Strażacy i Ogniki sprzątali Turek. Zebrali...

Strażacy i Ogniki sprzątali Turek. Zebrali niemal...

2 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama