sobota 23 stycznia 2021

Fernandy, Jana, Rajmundy

reklama

Integracyjne warsztaty kulinarne w ZST

Integracyjne warsztaty kulinarne w ZST
 

Sekret wypieku świątecznych pierników poznali uczestnicy warsztatów kulinarnych, które zorganizowano w Zespole Szkół Technicznych w Turku. Stanowiły one kolejną formę zajęć o charakterze charytatywnym, podjętą z inicjatywy Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół ZST w Turku.

W gronie uczestników przedsięwzięcia znalazła się  grupa mieszkańców Środowiskowego Domu Samopomocy w Młodzianowie.

reklama

Goście wypiekali pierniczki pod nadzorem uczniów. Wiele emocji wzbudziło dekorowanie świątecznych przysmaków. Kolorowe ozdoby zastosowane do dekoracji sprawiły, że powstały niezwykłe cudeńka, budzące zachwyt i radość. Podczas przerw prowadzono ożywioną dyskusję na temat  różnych potraw przygotowywanych na kolację wigilijną i wystroju stołu świątecznego.

Podjęta akcja charytatywna zintegrowała uczniów z osobami niepełnosprawnymi i rozwinęła umiejętność współpracy w grupie. Uwrażliwiła również młodzież na potrzeby innych ludzi. Widząc zaangażowanie uczniów, ich chęć pomagania i dzielenia się swoimi umiejętnościami, jesteśmy przekonani o słuszności podjętych działań. 

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Kolejne inwestycje w powiatowych szkołach w...

Kolejne inwestycje w powiatowych szkołach w ramach...

21-12-2020
Pierwsza pracowania biologiczna w ramach...

Pierwsza pracowania biologiczna w ramach funduszu...

14-12-2020
Zapisz się na warsztaty decupage w bibliotece

Zapisz się na warsztaty decupage w bibliotece

27-10-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama