środa 05 sierpnia 2020

Emila, Karoliny, Kary

reklama

Integracyjne warsztaty kulinarne w ZST

Integracyjne warsztaty kulinarne w ZST
 

Sekret wypieku świątecznych pierników poznali uczestnicy warsztatów kulinarnych, które zorganizowano w Zespole Szkół Technicznych w Turku. Stanowiły one kolejną formę zajęć o charakterze charytatywnym, podjętą z inicjatywy Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół ZST w Turku.

W gronie uczestników przedsięwzięcia znalazła się  grupa mieszkańców Środowiskowego Domu Samopomocy w Młodzianowie.

reklama

Goście wypiekali pierniczki pod nadzorem uczniów. Wiele emocji wzbudziło dekorowanie świątecznych przysmaków. Kolorowe ozdoby zastosowane do dekoracji sprawiły, że powstały niezwykłe cudeńka, budzące zachwyt i radość. Podczas przerw prowadzono ożywioną dyskusję na temat  różnych potraw przygotowywanych na kolację wigilijną i wystroju stołu świątecznego.

Podjęta akcja charytatywna zintegrowała uczniów z osobami niepełnosprawnymi i rozwinęła umiejętność współpracy w grupie. Uwrażliwiła również młodzież na potrzeby innych ludzi. Widząc zaangażowanie uczniów, ich chęć pomagania i dzielenia się swoimi umiejętnościami, jesteśmy przekonani o słuszności podjętych działań. 

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Wakacyjne spotkanie z ceramiką w Muzeum

Wakacyjne spotkanie z ceramiką w Muzeum

28 lip.
Muzeum Miasta Turku zaprasza serdecznie na...

Muzeum Miasta Turku zaprasza serdecznie na wakacyjne...

30 czerw.
Ruszyły Matury 2020. Do egzaminu przystąpiło...

Ruszyły Matury 2020. Do egzaminu przystąpiło 572...

8 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama