czwartek 21 listopada 2019

Janusza, Marii, Reginy

reklama
Wzorek

Integracyjne warsztaty kulinarne w ZST

Integracyjne warsztaty kulinarne w ZST
 

Sekret wypieku świątecznych pierników poznali uczestnicy warsztatów kulinarnych, które zorganizowano w Zespole Szkół Technicznych w Turku. Stanowiły one kolejną formę zajęć o charakterze charytatywnym, podjętą z inicjatywy Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół ZST w Turku.

W gronie uczestników przedsięwzięcia znalazła się  grupa mieszkańców Środowiskowego Domu Samopomocy w Młodzianowie.

reklama

Goście wypiekali pierniczki pod nadzorem uczniów. Wiele emocji wzbudziło dekorowanie świątecznych przysmaków. Kolorowe ozdoby zastosowane do dekoracji sprawiły, że powstały niezwykłe cudeńka, budzące zachwyt i radość. Podczas przerw prowadzono ożywioną dyskusję na temat  różnych potraw przygotowywanych na kolację wigilijną i wystroju stołu świątecznego.

Podjęta akcja charytatywna zintegrowała uczniów z osobami niepełnosprawnymi i rozwinęła umiejętność współpracy w grupie. Uwrażliwiła również młodzież na potrzeby innych ludzi. Widząc zaangażowanie uczniów, ich chęć pomagania i dzielenia się swoimi umiejętnościami, jesteśmy przekonani o słuszności podjętych działań. 

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Warsztaty z budowania karmników przyciągnęły...

Warsztaty z budowania karmników przyciągnęły tłumy...

19 list.
Współpraca Zespołu Szkół Technicznych z Energą

Współpraca Zespołu Szkół Technicznych z Energą

5 list.
W pracowni mistrza Jana Gutenberga, czyli...

W pracowni mistrza Jana Gutenberga, czyli warsztaty...

30 paźd.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama