sobota 18 sierpnia 2018

Bogusława, Bronisława, Ilony

reklama

Dzieci z "Czwórki" dla WOŚP

Dzieci z
 

Już po raz 12 uczniowie z „Czwórki” zagrali dla WOŚP. Dzięki wspaniałemu (jak co roku) zaangażowaniu uczniów i rodziców, uczniowie już od listopada przystąpili do kwestowania na rzecz WOŚP. Dzieci podczas finału wykazały się dużą aktywnością, wylicytowały: zegar z logo WOŚP-1600zł, karmnik duży-1300 zł, kask strażacki 350 zł, książkę „Nieoczywista Układanka Polska”- 800zł, Herb Turku-mozaika – 650zł, podręczną apteczkę WOŚP- 400 zł, kalendarz – 300zł, obraz autorstwa p. Ewy Muszyńskiej – 300 zł, chleb – 700zł. Łączną kwota to 6.400 zł.

Ponadto uczniowie z klasy I c zaprosili do licytacji „Przyjaciół szkoły” w osobach p. Macieja Freta i p. Marcina Karolaka, którzy po burzliwej licytacji kupili od dzieci ciasta własnego wypieku za kwotę 1000 i 1500 zł, panowie B. Obst i R. Strugliński - właściciele firmy SOD przekazali 3 karmniki, które zostały sprzedane za łączną kwotę 2300 zł. Uczniowie Czwórki tradycyjnie już od 4 lat przekazali do ponownej licytacji złote serduszko, które podarował im p. Maciej Fret. Ten piękny gest dzieciaków zakończył się, aż potrójną licytacją i serduszko zostało sprzedane za łączną kwotę 13.500 tysiąca, po czym ponownie wróciło do Czwórki.

Zawsze możemy liczyć na pomoc i wsparcie naszych rodziców, którzy upiekli ciasta na kiermasz WOŚP. Byli to: z klasy I c –p. Joanna Tutaj i p. Marcin Wypiorczyk, Id- p. Anna Kozanecka, III c- p. Marek Majer, III d- p. Anna Goślińska, IIb – p. Anna Goszczyk, Id – p. Karolina Pańczyk. Szczególne podziękowania składamy tatusiom, którzy włączyli się do akcji, czekamy za rok i zapraszamy następnych chętnych. Przedmioty przekazane przez naszą szkołę do licytacji uzyskały kwoty: Dwa karmniki za łączną kwotę 1000zł zakupiło Przedszkole Samorządowe nr 4. Karmnik duży za 1300zł zakupiła Szkoła Podstawowa nr 4, Choinkę za kwotę 450zł zakupiła Klinika Hollywood Smile, Obraz – 300 zł, Aniołek- 250 zł, Aniołek- 300 zł -Aniołek Witraż- 300 zł, Aniołek witraż- 100 zł. Łączna kwota, którą zebrano na WOŚP dzięki pozyskanym darczyńcom z Czwórki to 17. 500 zł.

reklama

„Robimy to już od wielu lat, z wielką radością i nie wyobrażamy sobie jakby mogło nas nie być na licytacji podczas finału WOŚP” – mówią uczniowie Czwórki.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

"Czwórka" biła rekord w czytaniu

9 czerw.
SP4: Stulecie Niepodległości na sportowo

SP4: Stulecie Niepodległości na sportowo

11 maj.
Wielki sukces siatkarek z

Wielki sukces siatkarek z "Czwórki"

27 kw.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama