Koncert Charytatywny "Wszystko Uda Się" | MDK Turek | 23 września, 16:00

czwartek 20 września 2018

Eustachego, Faustyny, Renaty

reklama

Mandala na Dzień Kobiet - ostatnie wolne miejsca

Mandala na Dzień Kobiet - ostatnie wolne miejsca - foto: M. Derucki
foto: M. Derucki 

Marzysz o tym, by odstresować się po ciężkim tygodniu pracy, a przy okazji podarować sobie nieszablonowy prezent z okazji Dnia Kobiet? Koniecznie zapisz się na organizowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Turku spotkanie warsztatowe „Mandala na weekend – tylko dla kobiet”, które odbędzie się w najbliższy piątek, 9 marca, o godz. 18.25.

Mandale to rysunki na planie koła wywodzące się z kultury hinduskiej. Nazywane są także obrazami pełni, a w dosłownym tłumaczeniu oznaczają „koło życia, cały świat, święty krąg”. Kolorowanie mandali to swoista sztuka terapeutyczna, która oprócz doskonałych rezultatów takich jak redukowanie objawów stresu, dostarcza również wiele przyjemności i satysfakcji z ukończonego obrazu. Ich tworzenie rozwija kreatywną wyobraźnię, uspokaja, ale także pozwala na porządkowanie życia. Aby zacząć przygodę z kolorowanie mandali, nie potrzeba zdolności artystycznych. Aby poczuć ich terapeutyczną moc wystarczy przywołać własną wyobraźnię.

reklama

Do tej pory w turkowskiej bibliotece odbyły się trzy takie warsztaty, które cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Piątkowe spotkanie przeznaczone jest tylko dla kobiet i odbywa się w ramach III Turkowskiego Babskiego Weekendu. W związku z tym wyjątkowa będzie także oprawa, a na uczestniczki czekać będę niespodzianki. Nie zabraknie charyzmatycznego prowadzącego Dariusza Walaszka, relaksującej muzyki i elementów ruchowo-inspiracyjnych.

Uwaga! Zostało tylko kilka wolnych miejsc. Osoby zainteresowane udziałem w zajęciach zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 605 593 529.

materiał nadesłany

Mandala na Dzień Kobiet - ostatnie wolne miejsca

Podobne artykuły

Marsz

Marsz "Ruszamy Turek!", czyli wolna, ale aktywna...

23 kw.
Ratownicy wodni z Turku na ćwiczeniach w Kruszwicy

Ratownicy wodni z Turku na ćwiczeniach w Kruszwicy

14 lt.
Odstresuj się przed weekendem!

Odstresuj się przed weekendem!

8 lt.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama