sobota 26 września 2020

Cypriana, Justyny, Łucji

reklama

Mandala na Dzień Kobiet - ostatnie wolne miejsca

Mandala na Dzień Kobiet - ostatnie wolne miejsca - foto: M. Derucki
foto: M. Derucki 

Marzysz o tym, by odstresować się po ciężkim tygodniu pracy, a przy okazji podarować sobie nieszablonowy prezent z okazji Dnia Kobiet? Koniecznie zapisz się na organizowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Turku spotkanie warsztatowe „Mandala na weekend – tylko dla kobiet”, które odbędzie się w najbliższy piątek, 9 marca, o godz. 18.25.

Mandale to rysunki na planie koła wywodzące się z kultury hinduskiej. Nazywane są także obrazami pełni, a w dosłownym tłumaczeniu oznaczają „koło życia, cały świat, święty krąg”. Kolorowanie mandali to swoista sztuka terapeutyczna, która oprócz doskonałych rezultatów takich jak redukowanie objawów stresu, dostarcza również wiele przyjemności i satysfakcji z ukończonego obrazu. Ich tworzenie rozwija kreatywną wyobraźnię, uspokaja, ale także pozwala na porządkowanie życia. Aby zacząć przygodę z kolorowanie mandali, nie potrzeba zdolności artystycznych. Aby poczuć ich terapeutyczną moc wystarczy przywołać własną wyobraźnię.

reklama

Do tej pory w turkowskiej bibliotece odbyły się trzy takie warsztaty, które cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Piątkowe spotkanie przeznaczone jest tylko dla kobiet i odbywa się w ramach III Turkowskiego Babskiego Weekendu. W związku z tym wyjątkowa będzie także oprawa, a na uczestniczki czekać będę niespodzianki. Nie zabraknie charyzmatycznego prowadzącego Dariusza Walaszka, relaksującej muzyki i elementów ruchowo-inspiracyjnych.

Uwaga! Zostało tylko kilka wolnych miejsc. Osoby zainteresowane udziałem w zajęciach zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 605 593 529.

materiał nadesłany

Mandala na Dzień Kobiet - ostatnie wolne miejsca

Podobne artykuły

Marsz

Marsz "Ruszamy Turek!", czyli wolna, ale aktywna...

23-04-2018
Ratownicy wodni z Turku na ćwiczeniach w Kruszwicy

Ratownicy wodni z Turku na ćwiczeniach w Kruszwicy

14-02-2018
Odstresuj się przed weekendem!

Odstresuj się przed weekendem!

08-02-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama