poniedziałek 24 czerwca 2019

Danuty, Jana, Janiny

reklama

Burmistrz odwołał się od decyzji starosty ws. pozwolenia na budowę myjni

Burmistrz odwołał się od decyzji starosty ws. pozwolenia na budowę myjni
 

Z uwagi na liczne zapytania mieszkańców oraz publikacje medialne informujemy, że Burmistrz Turku odwołał się od decyzji Starosty Tureckiego, który wydał pozwolenie na budowę myjni przy Parku Tura na Os. Wyzwolenia. Teraz stanowisko w sprawie zajmie Wojewoda Wielkopolski.

Wczoraj, tj. 27 marca 2017 r. wysłane zostało do Wojewody Wielkopolskiego odwołanie od decyzji Starosty Tureckiego w sprawie zatwierdzenia projektu budowlanego i udzielenia pozwolenia na budowę myjni bezdotykowej, stacji kontroli pojazdów oraz infrastruktury towarzyszącej na działce pomiędzy Parkiem Tura, a sklepem LIDL na Os. Wyzwolenia. Budowie w tym miejscu sprzeciwiają się mieszkańcy.

reklama

Burmistrz odwołał się od decyzji, ze względu na:

  • obawy turkowian związane z bliskością Parku Tura, który jest miejscem wypoczynku i rekreacji mieszkańców oraz ich dzieci;
  • nie rozpatrzenie wniosków mieszkańców okolicznych bloków;
  • nie wzięcie pod uwagę sprzeciwu Gminy Miejskiej Turek wobec inwestycji, która będzie oddziaływała na tereny należące do Miasta (park).

materiał nadesłany

*tytuł pochodzi od redakcji

Podobne artykuły

Jasak, Serafiński i Pacześna odwołani,...

Jasak, Serafiński i Pacześna odwołani, Burmistrz z...

z dzisiaj
Wojewoda kolejny raz uchylił zezwolenie na...

Wojewoda kolejny raz uchylił zezwolenie na myjnię na...

27-09-2018
T. Michalak: Dlaczego nie ufam Mariuszowi Seńce

T. Michalak: Dlaczego nie ufam Mariuszowi Seńce

14-08-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama