Koncert Charytatywny "Wszystko Uda Się" | MDK Turek | 23 września, 16:00

czwartek 20 września 2018

Eustachego, Faustyny, Renaty

reklama

Już w ten weekend: Dżem i Margaret na Dniach Turku i Gminy Turek

Już w ten weekend: Dżem i Margaret na Dniach Turku i Gminy Turek - foto: turek.net.pl / MD, wikimedia.org / AnnCatrin Blyckerts
foto: turek.net.pl / MD, wikimedia.org / AnnCatrin Blyckerts 

2 i 3 czerwca, odbędą się Dni Turku i Gminy Turek 2018. Podczas tego niedawno przywróconego święta naszego miasta zagrają takie gwiazdy jak legendarny zespół Dżem, Margaret, Wanda i Banda oraz Afromental.

Impreza, podobnie jak w latach ubiegłych, będzie odbywać się na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Armii Krajowej. 1 czerwca obchodzony będzie jako Dzień Dziecka i Rodziny. Zabawa z masą atrakcji dla najmłodszych i rodzin rozpocznie się od godz. 15.00.

reklama

Sobota, 2 czerwca rozpocznie się rajdem rowerowym. Uczestnicy rajdu wystartują z targowiska w Cisewie. O godz. 10.00 na OSiR zacznie się „Wielka Akcja Poboru Krwi” z Klubem SHDK RP „Górnik”. Krew będzie można oddać do godz. 14.00. Tego dnia zagrają: o godz. 18.00 Wanda i Banda, a o 20.00 zespół AFROMENTAL. Wieczorną dyskotekę od godz. 22.00 poprowadzi DJ MAREK.

3 czerwca od godz. 15.00 na OSiR odbywać się będzie Piknik Budżetu Obywatelskiego. Tego dnia o godz. 16.00 nastąpi wręczenie stypendiów Burmistrza Turku i Wójta Gminy Turek. O godz. 17.00 na scenie wystąpi Margaret. Zaś o godz. 20.00 będzie można posłuchać gwiazdy tegorocznych Dni Turku i Gminy Turek, legendarnej grupy Dżem.

02.06 (sobota)

godz: 18.00 - koncert Wanda i Banda

reklama

godz: 20.00 - koncert Afromental

03.06 (niedziela)

godz: 17.00 - koncert Margaret

godz: 18.00-18.30 - lokalni artyści

godz: 20.00 - koncert Zespół Dżem

Organizator imprezy: Miasto Turek oraz Gmina Turek

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Wideo: Dżem jeszcze raz!

Wideo: Dżem jeszcze raz!

5 czerw.
Więcej zdjęć z koncertu zespołu

Więcej zdjęć z koncertu zespołu "Dżem"

4 czerw.
Koncert Dżemu zakończył tegoroczne Dni Turku i...

Koncert Dżemu zakończył tegoroczne Dni Turku i Gminy...

3 czerw.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama