piątek 18 września 2020

Ireny, Irminy, Stanisława

reklama

Wolontariusze ubarwili wakacje dzieciom z Matejki

Wolontariusze ubarwili wakacje dzieciom z Matejki - foto: M. Derucki
foto: M. Derucki 

Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy z Centrum Wolontariatu i Organizacji Pozarządowych przy MOPS w Turku dzieci zamieszkujące bloki przy ul. Matejki miały naprawdę kolorowe rozpoczęcie wakacji.

Zajęcia z wolontariuszami odbyły się w ostatnim tygodniu czerwca b.r. „Kolorowe Wakacje na Osiedlu”. Podczas kilkudniowych spotkań z dziećmi, odbywały się zajęcia plastyczne, gry i zabawy z piłką, skakanką, hula-hop, malowanie twarzy, nauka kręcenia balonów oraz wiele innych zajęć plastycznych.

reklama

Druga część „Kolorowych Wakacji” odbędzie się tradycyjnie na zakończenie dwumiesięcznej przerwy w nauce. Ponownie turkowscy wolontariusze wraz z Beatą Pacławską na czele, ubarwiom czas wolny milusińskim z Matejki.

Czerwcowe spotkania na Matejki zakończyły się wręczeniem uczestnikom upominków przez Przemysława Polińskiego, członka Zarządu Samorządu Mieszkańców Osiedla nr 2 w Turku. Tradycyjnie z dziećmi spotkał się także radny miejski Wojciech Rygiert, który poza słodkim poczęstunkiem ufundował dla dzieci nagrody rzeczowe.

M. Derucki

Podobne artykuły

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Turku...

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Turku zaprasza...

30 czerw.
Wyjątkowe podziękowania dla wolontariuszy -...

Wyjątkowe podziękowania dla wolontariuszy - absolwentów

24 kw.
Michał Dębczyński Wolontariuszem Roku 2019.

Michał Dębczyński Wolontariuszem Roku 2019.

06-12-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama