wtorek 21 września 2021

Darii, Mateusza, Wawrzyńca

9°C słabe opady deszczu Pogoda 7 dni »
reklama

WIDEO: Wokaliści wracają pod ratusz w ramach ALSA

WIDEO: Wokaliści wracają pod ratusz w ramach ALSA - foto: Marcin Derucki
foto: Marcin Derucki 

Wczoraj, 30 lipca o godz. 19:00 na turkowski rynek powróciły letnie spotkania za sztuką. Stowarzyszenie Przystań, w ramach Akademii Letnich Spotkań Artystycznych, organizuje cykl wieczornych koncertów młodych turkowskich wokalistek.

Letnie, plenerowe spotkania ze sztuką w rynku zainicjowano w 2015 roku, podczas pierwszego festiwalu ALSA w Turku. Wtedy wokaliści prowadzeni przez Anetę Janiak z Gimnazjum nr 1 w Turku przez kilka dni umilali mieszkańcom wieczorny pobyt przy fontannie.

reklama

Podczas wczorajszego koncertu jako pierwsze wystąpiły 3 wokalistki: Sylwia Foryńska, Aleksandra Winiarska oraz Hanna Harasna. Najważniejszym gościem wczorajszego koncertu był poznański zespół „Smutne Piosenki’’, który zaszczycił nas 3 pięknymi utworami ze swojego debiutanckiego albumu. Była to zapowiedź dzisiejszego koncertu, który odbędzie się w siedzibie stowarzyszenia Przystań, ul. Browarna 13, o godz. 19:00.

Kolejny koncert "pod chmurką" na turkowskim rynku odbędzie się w najbliższą sobotę, 4 sierpnia.

reklama

Akademia Letnich Spotkań Artystycznych współfinansowana przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego, Gminę Miejską Turek oraz Powiat Turecki.

Zuzanna Szczepocka

Podobne artykuły

Wideo: Bożonarodzeniowa choinka rozświetliła...

Wideo: Bożonarodzeniowa choinka rozświetliła rynek w...

06-12-2020
Tegoroczna Magia Świąt w Turku w wersji...

Tegoroczna Magia Świąt w Turku w wersji on-line. Już...

05-12-2020
Turkowska choinka rozświetliła rynek!

Turkowska choinka rozświetliła rynek!

15-12-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama