sobota 20 października 2018

Ireny, Kleopatry, Witalisa

reklama

Pojedź na "Marsz Miliona". Pokaż, że dla Ciebie Polska to świętość

Pojedź na
 

11 listopada w Warszawie odbędą się kolejne, największe w Polsce obchody najważniejszego dla wszystkich Polaków święta – ulicami naszej stolicy przejdzie Marsz Niepodległości. Tegoroczne obchody święta będą tym ważniejsze, że będziemy świętować okrągłą, setną rocznicę odzyskania niepodległości przez nasz kraj. 

Tegoroczna edycja Marszu Niepodległości odbędzie się pod hasłem "Marsz Miliona". W ten wspaniały jubileusz pokażmy wszyscy, że Polska to dla nas świętość, a bycie Polakiem to coś więcej niż tylko kwestia deklaracji. Bycie Polakiem to powód do dumy dzięki wielowiekowej tradycji.

reklama

Główni organizatorzy wydarzenia oraz stowarzyszenie TERAZ TUREK zapraszają do wspólnego świętowania tego podniosłego święta. Z tego też powodu turkowskie stowarzyszenie organizuje autokarowy wyjazd na Marsz.

Wstępnie wyjazd przewidziany jest na godzinę 9:00, natomiast powrót na godzinę 21:00.

Rezerwacji miejsc w autobusie oraz zapoznania się ze szczegółami wyjazdu można dokonać pod numerem telefonu: 781803124 lub na profilu stowarzyszenia na portalu FB.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Wideo: Uroczysta sesja na 100-lecie odzyskania...

Wideo: Uroczysta sesja na 100-lecie odzyskania...

12 paźd.
Wideo: Piknik Patriotyczny mimo niepogody

Wideo: Piknik Patriotyczny mimo niepogody

25 czerw.
Piknik Patriotyczny już w niedzielę

Piknik Patriotyczny już w niedzielę

19 czerw.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama