środa 26 czerwca 2019

Jana, Pauliny, Rudolfiny

reklama

Pojedź na "Marsz Miliona". Pokaż, że dla Ciebie Polska to świętość

Pojedź na
 

11 listopada w Warszawie odbędą się kolejne, największe w Polsce obchody najważniejszego dla wszystkich Polaków święta – ulicami naszej stolicy przejdzie Marsz Niepodległości. Tegoroczne obchody święta będą tym ważniejsze, że będziemy świętować okrągłą, setną rocznicę odzyskania niepodległości przez nasz kraj. 

Tegoroczna edycja Marszu Niepodległości odbędzie się pod hasłem "Marsz Miliona". W ten wspaniały jubileusz pokażmy wszyscy, że Polska to dla nas świętość, a bycie Polakiem to coś więcej niż tylko kwestia deklaracji. Bycie Polakiem to powód do dumy dzięki wielowiekowej tradycji.

reklama

Główni organizatorzy wydarzenia oraz stowarzyszenie TERAZ TUREK zapraszają do wspólnego świętowania tego podniosłego święta. Z tego też powodu turkowskie stowarzyszenie organizuje autokarowy wyjazd na Marsz.

Wstępnie wyjazd przewidziany jest na godzinę 9:00, natomiast powrót na godzinę 21:00.

Rezerwacji miejsc w autobusie oraz zapoznania się ze szczegółami wyjazdu można dokonać pod numerem telefonu: 781803124 lub na profilu stowarzyszenia na portalu FB.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Piękna nasza Polska cała w SP Tuliszków

Piękna nasza Polska cała w SP Tuliszków

06-12-2018
Mali Patrioci z Gminnego Przedszkola w Brudzewie

Mali Patrioci z Gminnego Przedszkola w Brudzewie

16-11-2018
SOSW: Obchody Święta Niepodległości

SOSW: Obchody Święta Niepodległości

14-11-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama