poniedziałek 10 grudnia 2018

Danieli, Bohdana, Julii

reklama

Pojedź na "Marsz Miliona". Pokaż, że dla Ciebie Polska to świętość

Pojedź na
 

11 listopada w Warszawie odbędą się kolejne, największe w Polsce obchody najważniejszego dla wszystkich Polaków święta – ulicami naszej stolicy przejdzie Marsz Niepodległości. Tegoroczne obchody święta będą tym ważniejsze, że będziemy świętować okrągłą, setną rocznicę odzyskania niepodległości przez nasz kraj. 

Tegoroczna edycja Marszu Niepodległości odbędzie się pod hasłem "Marsz Miliona". W ten wspaniały jubileusz pokażmy wszyscy, że Polska to dla nas świętość, a bycie Polakiem to coś więcej niż tylko kwestia deklaracji. Bycie Polakiem to powód do dumy dzięki wielowiekowej tradycji.

reklama

Główni organizatorzy wydarzenia oraz stowarzyszenie TERAZ TUREK zapraszają do wspólnego świętowania tego podniosłego święta. Z tego też powodu turkowskie stowarzyszenie organizuje autokarowy wyjazd na Marsz.

Wstępnie wyjazd przewidziany jest na godzinę 9:00, natomiast powrót na godzinę 21:00.

Rezerwacji miejsc w autobusie oraz zapoznania się ze szczegółami wyjazdu można dokonać pod numerem telefonu: 781803124 lub na profilu stowarzyszenia na portalu FB.

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Piękna nasza Polska cała w SP Tuliszków

Piękna nasza Polska cała w SP Tuliszków

6 grudz.
Mali Patrioci z Gminnego Przedszkola w Brudzewie

Mali Patrioci z Gminnego Przedszkola w Brudzewie

16 list.
SOSW: Obchody Święta Niepodległości

SOSW: Obchody Święta Niepodległości

14 list.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama