sobota 15 maja 2021

Dionizego, Nadziei, Zofii

14°C całkowite zachmurzenie Pogoda 7 dni »
reklama

Turek: O komunikacji podmiejskiej z mieszkańcami ul. Górniczej

Turek: O komunikacji podmiejskiej z mieszkańcami ul. Górniczej - foto: Marcin Derucki
foto: Marcin Derucki 

W miniony piątek burmistrz Romuald Antosik spotkał się z mieszkańcami osiedla przy ul. Górniczej. Głównym tematem poruszonym podczas zebrania była kwestia komunikacji podmiejskiej, dzięki której turkowianie żyjący w tej części miasta mogliby dojeżdżać do centrum.

Burmistrz wraz z radnymi oraz kandydatami startującymi z listy KWW Romualda Antosika przybyli w piątkowe popołudnie (12 października) na zaproszenie mieszkańców ul. Górniczej. Główną kwestią poruszoną podczas spotkania, był pomysł utworzenia komunikacji podmiejskiej.

reklama

- Między innymi z myślą o mieszkańcach tego osiedla zdecydowałem się umieścić w swoim programie wyborczym punkt dotyczący utworzenia komunikacji podmiejskiej – informował burmistrz Antosik dodając, że zamierza utworzyć 2 linie autobusowe, zapraszając do współpracy okoliczne gminy oraz samorząd powiatu tureckiego.

Podczas spotkania poruszono także m.in. kwestie zagospodarowania terenu po dawnym basenie oraz rozbudowy infrastruktury dla dzieci i młodzieży.

M. Derucki

Podobne artykuły

Walne zebranie Ochotniczej Straży Pożarnej w...

Walne zebranie Ochotniczej Straży Pożarnej w Brudzewie

27-02-2020
Kolizja na skrzyżowaniu Górniczej z Kolską...

Kolizja na skrzyżowaniu Górniczej z Kolską Szosą....

29-11-2019
Wideo: Nocny pożar w PROFIm strawił doszczętnie...

Wideo: Nocny pożar w PROFIm strawił doszczętnie 5...

27-11-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama