piątek 16 listopada 2018

Edmunda, Marii, Marka

reklama

Już w sobotę: Gala poetycka z jazzem w tle

Już w sobotę: Gala poetycka z jazzem w tle - foto: Marcin Derucki
foto: Marcin DeruckiKadr z ubiegłorocznej Gali Poetyckiej. 

Miejska Biblioteka Publiczna wraz ze Stowarzyszeniem Przystań serdecznie zaprasza do udziału w magicznej Gali Poetyckiej, odbywającej się w ramach projektu "Literatura jazzem barwiona".

Gala poetycka to niezwykłe wydarzenie, przyciągające do Turku miłośników poezji z całej Polski. To właśnie tego wieczora poznać będzie można twórczość najlepszych poetów, docenionych przez profesjonalne jury. Podczas wydarzenia podsumujemy dwa konkursy poetyckie: XIX Ogólnopolski Konkurs Poetycki im. Włodzimierza Pietrzaka pod hasłem "Dążenie do wolności jest wielką siłą człowieka" oraz XIV Ogólnopolski Konkurs Literacki pod hasłem: "... Zbiorę wszystkich przyjaciół i serce przed nimi otworzę, bo doprawdy czy warto inaczej na ziemi tej żyć…" (Bułat Okudżawa).

reklama

W tym roku w związku z obchodami 100. rocznicy odzyskania niepodległości Miejska Biblioteka Publiczna ogłosiła dodatkową kategorię na wiersz specjalny pod hasłem "Przystanek niepodległość".

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy 17 listopada na godzinę 17:00 do Międzypokoleniowego Klubu Kultury "Kuźnia Artystyczna" - ul.Browarna 13, poznamy laureatów poetyckich zmagań z całej Polski, a także zaprosimy Was na koncert piosenek jazzowych w niezwykłych aranżacjach!

Materiał prasowy MBP

Już w sobotę: Gala poetycka z jazzem w tle

Podobne artykuły

Sukces tancerzy z Przystani. Duet zdobył...

Sukces tancerzy z Przystani. Duet zdobył pierwsze...

30 paźd.
Turek: Koncert w bibliotece

Turek: Koncert w bibliotece

30 paźd.
Wideo: Dzieci na urodzinach Puchatka. Żółty...

Wideo: Dzieci na urodzinach Puchatka. Żółty...

18 paźd.
komentarze wspiera Disqus

Redakcja portalu Turek.net.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach.
Wysłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu potalu Turek.net.pl

reklama
reklama
reklama