DNI TURKU I GMINY TUREK 2019

czwartek 20 czerwca 2019

Bogny, Rafaeli, Rafała

reklama

Plejada gwiazd na Dniach Turku i Gminy Turek 2019

Plejada gwiazd na Dniach Turku i Gminy Turek 2019
 

W tym roku coroczne obchody Dni Turku I Gminy Turek odędą się 22 i 23 czerwca. Na scenie OSIR-u będziemy mieli okazję zobaczyć nie tylko gwiazdy dużego formatu, ale także lokalnych artystów.

Pierwszym zespołem, który zagra w sobotę 22 czerwca będzie De Mono z Andrzej Krzywym. Zespół grający ballady rockowe istnieje już ponad 30 lat Pomimo tego, że lata świetności kapela ma już dawno za sobą to z miłą chęcią lubią wracać do takich hitów jak „Statki na Niebie”. Kolejnym artystą, który wystąpi na scenie będzie Casper Levy. Młody mieszkaniec naszego miasta grający muzykę elektorniczną, już nie pierwszy raz zaprezentuje się na lokalnej scenie. Zwieńczeniem pierwszego dnia święta miasta będzie koncert zespołu Łąki Łan. Jest to charyzmatyczny skład łączący ze sobą różne style muzyczne od rocka, do muzyki elektornicznej. Po wszystkich koncertach zapraszamy na wspólną dyskotekę z lokalnym DJ-em.

reklama

Niekwestionowaną gwiazdą niedzielnego wieczoru bedzie zespół Big Cyc. Kapela podchodząca z dużym dystansem do muzyki, której liderem jest Krysztof Skiba. Zespół Big Cyc możemy kojarzyć z takich hitów jak „Makumba” czy „Dres”. Charyzmatyczna osobowość wokalisty pomogła zdobyć miliony fanów. Koncertem kończącym tegoroczne Dni Turku będzie wystep Grzegorza Hyżego. Piosenkarza możemy kojarzyć z udziału w finale trzeciej edycji programu X Factor.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy.

Podobne artykuły

Wideo: Dni Turku i Gminy Turek 2019 - Pełny...

Wideo: Dni Turku i Gminy Turek 2019 - Pełny program...

18 czerw.
Muzyka: Casper Levy i jego własna ścieżka

Muzyka: Casper Levy i jego własna ścieżka

25-09-2018
Wideo: Dżem jeszcze raz!

Wideo: Dżem jeszcze raz!

05-06-2018

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama