czwartek 13 sierpnia 2020

Elwiry, Hipolita, Radosławy

reklama

Spotkanie z lokalnymi mediami w PSP Turek

Spotkanie z lokalnymi mediami w PSP Turek
 

Wczoraj 7 marca w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Turku odbyło się spotkanie z lokalnymi mediami. Jego celem było omówienie szczegółów współpracy strażaków z dziennikarzami.

W spotkaniu, które poprowadził kpt. Piotr Pietrucha, komendant powiatowy PSP uczestniczyli przedstawiciele wszystkich turkowskich redakcji. Jego celem była wymiana doświadczeń dotyczących współpracy strażaków z dziennikarzami, prezentacja działalności komendy oraz przedstawienie oczekiwań zarówno mediów jak i PSP. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że inicjatywa była trafionym pomysłem i potrzeba więcej tego rodzaju spotkań. Komendant Pietrucha dziękując dziennikarzom za dotychczasową współpracę wręczył dyplomy oraz kamizelki odblaskowe, które mają ułatwić ich pracę podczas akcji.

Spotkanie z lokalnymi mediami w PSP Turek

Podobne artykuły

"Młodzież Zapobiega Pożarom" czyli XX edycja...

20 st.
OSP Turek z nowym sprzętem za około 50 tys...

OSP Turek z nowym sprzętem za około 50 tys złotych.

23-12-2019
Wyróżnienie, awansy oraz dzielenie opłatkiem w...

Wyróżnienie, awansy oraz dzielenie opłatkiem w PSP.

19-12-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama