poniedziałek 03 października 2022

Bogumiła, Gerarda, Józefy

13°C zachmurzenie duże Pogoda 7 dni »
reklama

Niezwykła wizyta w tureckiej komendzie PSP

Niezwykła wizyta w tureckiej komendzie PSP
 

W sobotę 9 marca w Komendzie Powiatowej Straży Pożarnej w Turku odbyła się wizyta komendanta głównego PSP gen. brygadiera Leszka Suskiego. Towarzyszył mu bryg. Andrzej Bartkowiak, wielkopolski komendant wojewódzkiego PSP.

W czasie spotkania Leszkowi Suskiemu przedstawiono szczegółowo warunki pełnienia służby KP PSP Turek. Przeprowadził on odprawę, na której wspomniał o programie modernizacji służb mundurowych w ramach, którego mają wzrosnąć wynagrodzenia funkcjonariuszy. Ponadto ma zostać zakupiony nowy sprzęt i środki ochrony indywidualnej dla strażaków. Podczas rozmowy z tureckimi strażami komendant główny PSP podkreślił ważną rolę szkoleń i samodoskonalenia podczas służby, uważa że przekłada się to bezpośrednio na bezpieczeństwo i skuteczność podczas akcji ratowniczo-gaśnicznych. W ramach podziękowania za wizytę w naszej lokalnej komendzie kpt. Piotr Pietrucha komendant powiatowy wręczył komendantowi głównego PSP gen. brygadierowi Leszkowi Suskiemu grawer ze zdjęciem obiektu Komendy Powiatowej w Turku, który został przygotowany specjalnie na tę okazję.

reklama

2
3

Podobne artykuły

Kolejne świadczenia ratownicze dla druhów z OSP...

Kolejne świadczenia ratownicze dla druhów z OSP...

30 wrz.
Strażacy alarmują

Strażacy alarmują "Stop Pożarom Traw". Susza coraz...

24 mrz.
Wideo: Wichura powalała drzewa i zrywała dachy....

Wideo: Wichura powalała drzewa i zrywała dachy....

17 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama