wtorek 04 sierpnia 2020

Dominiki, Dominika, Protazego

reklama

Niezwykła wizyta w tureckiej komendzie PSP

Niezwykła wizyta w tureckiej komendzie PSP
 

W sobotę 9 marca w Komendzie Powiatowej Straży Pożarnej w Turku odbyła się wizyta komendanta głównego PSP gen. brygadiera Leszka Suskiego. Towarzyszył mu bryg. Andrzej Bartkowiak, wielkopolski komendant wojewódzkiego PSP.

W czasie spotkania Leszkowi Suskiemu przedstawiono szczegółowo warunki pełnienia służby KP PSP Turek. Przeprowadził on odprawę, na której wspomniał o programie modernizacji służb mundurowych w ramach, którego mają wzrosnąć wynagrodzenia funkcjonariuszy. Ponadto ma zostać zakupiony nowy sprzęt i środki ochrony indywidualnej dla strażaków. Podczas rozmowy z tureckimi strażami komendant główny PSP podkreślił ważną rolę szkoleń i samodoskonalenia podczas służby, uważa że przekłada się to bezpośrednio na bezpieczeństwo i skuteczność podczas akcji ratowniczo-gaśnicznych. W ramach podziękowania za wizytę w naszej lokalnej komendzie kpt. Piotr Pietrucha komendant powiatowy wręczył komendantowi głównego PSP gen. brygadierowi Leszkowi Suskiemu grawer ze zdjęciem obiektu Komendy Powiatowej w Turku, który został przygotowany specjalnie na tę okazję.

reklama

Podobne artykuły

"Młodzież Zapobiega Pożarom" czyli XX edycja...

20 st.
OSP Turek z nowym sprzętem za około 50 tys...

OSP Turek z nowym sprzętem za około 50 tys złotych.

23-12-2019
Wyróżnienie, awansy oraz dzielenie opłatkiem w...

Wyróżnienie, awansy oraz dzielenie opłatkiem w PSP.

19-12-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama