środa 29 września 2021

Michaliny, Michała, Rafała

9°C zachmurzenie małe Pogoda 7 dni »
reklama

Wymiana koszy ulicznych w Turku

Wymiana koszy ulicznych w Turku
 

Trwa wymiana starych, zniszczonych koszy na śmieci, zlokalizowanych w kilkunastu miejscach na ulicach, skwerach i parkach w Turku.

Nowe pojemniki na śmieci Urząd Miejski w Turku zakupił pod koniec ubiegłego roku. To 32 kosze uliczne wraz z podstawą, o wartości 15 tys. zł. Większość z nich zastąpi stare kosze, będące w złym stanie technicznym, a część zostanie usytuowana w nowych miejscach.

reklama

Aktualnie trwa montaż nowych koszy w następujących miejscach: Parki imienia Świętej Siostry Marii Faustyny Kowalskiej (wymiana 10 szt.), skwer Podgrodzie (wymiana 7 szt.), ul. Bursztynowa (2 szt. w nowym miejscu), zieleń pomiędzy ulicami Paderewskiego i Bacewicz (1 szt. w nowym miejscu), zieleń ul. Moniuszki (1 szt. w nowym miejscu), ul. Gorzelniana (wymiana 2 szt.) oraz parki im. Konstytucji 3 Maja (wymiana 9 szt.).

materiał nadesłany

Podobne artykuły

W gminie Dobra podniosą opłaty za śmieci....

W gminie Dobra podniosą opłaty za śmieci. Powodem...

23 wrz.
Wysprzątali miasto i las. MDP Ogniki i...

Wysprzątali miasto i las. MDP Ogniki i uczniowie...

20 wrz.
W weekend

W weekend "Sprzątanie świata - Polska 2021". Do...

16 wrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama