DNI TURKU I GMINY TUREK 2019

środa 19 czerwca 2019

Gerwazego, Protazego, Sylwii

reklama

Michał Sobczak "Z Bogiem na Ty" czyli kolejna książka autorstwa turkowianina

Michał Sobczak
 

Miło nam poinformować, że Michał Sobczak mieszkający w Turku napisał książkę pt. " Z Bogiem na Ty". To kolejna pozycja wydawnicza, której autorem jest mieszkaniec naszego miasta i powiatu. Niebawem konkurs z nagrodą w postaci wspomnianej książki z autografem oraz wywiad z autorem.

Wszystko, co cię otacza, ma swoją drugą stronę. Czy odważysz się ją odkryć?
Co byś zrobił, gdyby pewnego dnia odwiedziła cię dusza zmarłej osoby? Czy zgodziłbyś się, gdyby Bóg zaproponował ci przejście na „ty”? I co tak naprawdę oznacza świętych obcowanie?

Z tymi pytaniami będzie musiał zmierzyć się Tomek, dla którego przypadkowe spotkanie z tajemniczym mężczyzną będzie impulsem do zmiany sposobu myślenia o otaczającym świecie i o sobie samym. Bohater wkrótce przekona się, że rzeczywistość jest dużo bardziej złożona, niż kiedykolwiek mógł to sobie wyobrazić, a istoty z zaświatów towarzyszą mu na każdym kroku. Nie wszystkie jednak mają dobre zamiary...

"Mężczyzna po prostu zniknął i pozostawił w mojej głowie mnóstwo pytań, a na odpowiedź musiałem czekać do rana. Co ciekawe, po tej rozmowie uleciał ze mnie strach. Sprawa wciąż jest bardzo tajemnicza, a jednocześnie nie jestem pewien, czy chcę poznać rozwiązanie…"

reklama

Książka już niebawem do nabycia w księgatniach internetowych. Wydawcą powieści jest Novae Res

Michał Sobczak

Podobne artykuły

Spotkanie autorskie z Michałem Sobczakiem

Spotkanie autorskie z Michałem Sobczakiem

17 maj.
Autorskie spotkanie z Arnoldem Cytrowskim

Autorskie spotkanie z Arnoldem Cytrowskim

14 maj.
Książki z dedykacją Michała Sobczaka rozdane....

Książki z dedykacją Michała Sobczaka rozdane....

29 kw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama