czwartek 22 sierpnia 2019

Cezarego, Marii, Zygfryda

reklama

Festiwal Do-Re-Mi. Przedszkolaki zaprezentowały swoje talenty

Festiwal Do-Re-Mi. Przedszkolaki zaprezentowały swoje talenty
 

Wczoraj 16 maja Miejski Dom Kultury gościł zdolne przedszkolaki, które brały udział w XXIV Wojewódzkim Konkursie piosenki Przedszkolaków Do-Re-Mi.

Były to eliminacje powiatowe, mające na celu wyłonić uczestników eliminacji rejonowych, które odbędą się w dniu 01 czerwca o godz. 10.00 w Parku Chopina w Koninie. Do eliminacji rejonowych komisja artystyczna w składzie: Aneta Janiak, Agnieszka Piąstka, Remigiusz Wojciechowski zakwalifikowała: Witolda Piaskowskiego - Zespół Szkolno Przedszkolny w Grzymiszewie, Filipa Krupińskiego - Przedszkole Samorządowe w Dobrej,Katarzynę Gryglewską - Szkoła Podstawowa w Galewie, filia w Chrząblicach, Amelię Ochocką z zespołem: Julia Rosiak - Mikosik, Lena Sęk, Emilia Stasiak - Przedszkole Samorządowe nr 8 w Turku, Weronikę Szymczak - Przedszkole Samorządowe nr 7 w Turku.

reklama

Dzieci do udziału w Festiwalu zaprosił oraz ufundował nagrody organizator Miejski Dom Kultury w Turku i współorganizator Starostwo Powiatowe w Turku, GOK Sokół w Czerwonaku.Podczas Festiwalu obecni byli zaproszeni goście: Jerzy Kurzawa - zastępca Burmistrza Miasta Turku, Marolia Pacześna - przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury i Sportu Rady Miejskiej w Turku, Magdalena Wysocka - przewodnicząca Komisji Oświaty w Radzie Powiatu., którzy wręczyli nagrody wszystkim wykonawcom. Poczynaniom małych artystów przyglądała się Izabela Jarczyk - koordynator Festiwalu z GOK Sokól w Czerwonaku. W przerwie obrad jury mogliśmy podziwić talenty aktorskie. W monodramie "Bądź sobą" wystąpiła Tatiana Smak, Lilianna Walczak zaprezentowała monodram "Opowieść o rzeczach ważnych i mniej ważnych". Teatr Dziecięcy "Baśń" zaprezentował spektakl "Kopciuszek." Dzieci rozwijają talenty aktorskie pod opieką Sylwii Przybylskiej Dziękujemy wszystkim wykonawcom za wspaniałe i niezapomniane prezentacje, nauczycielom, rodzicom, którzy przyszli z dziećmi i gorąco je dopingowały. Wszystkim wykonawcom życzymy dalszych sukcesów.

Materiał nadesłany

Podobne artykuły

Za nami warsztaty i spektakl ogniowy, a przed...

Za nami warsztaty i spektakl ogniowy, a przed nami...

6 lip.
XX Festiwal Szkolny PLAMA w pierwszy dzień wiosny

XX Festiwal Szkolny PLAMA w pierwszy dzień wiosny

22 mrz.
Pokazy fryzjerskie i kosmetyczne

Pokazy fryzjerskie i kosmetyczne "Pretty Woman" na...

8 mrz.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama