poniedziałek 28 listopada 2022

Jakuba, Stefana, Romy

3°C pochmurnie Pogoda 7 dni »
reklama

Świąteczne Magic Show iluzjonisty Bartka Lewandowskiego już na początku grudnia w Turku!

Świąteczne Magic Show iluzjonisty Bartka Lewandowskiego już na początku grudnia w Turku! - fot.: Bartek Lewandowski Ilusionist
fot.: Bartek Lewandowski Ilusionist 

Już za tydzień, w sobotę, 3 grudnia, w Miejskim Domu Kultury w Turku odbędzie się niesamowity występ jednego z najlepszych iluzjonistów młodego pokolenia w Polsce, finalisty programu Mam Talent – Bartosza Lewandowskiego – Świąteczne Magic Show!

W czasie trwania godzinnego widowiska magii i iluzji, widzowie przeniosą się w magiczną podróż, a niemożliwe stanie się możliwe! Głównym punktem programu będą triki z ptakami, którymi Bartosz Lewandowski podbił 11. edycję telewizyjnego "Mam Talent"! To jedne z głównych atrakcji występów Bartosza, które zachwyciły tysiące widzów przed telewizorami w całym kraju! Nie zabraknie też sporej dawki śmiechu, którą dostarczy kabaretowo-magiczna część widowiska.

reklama

Przepowiednie, etiuda z latającym stolikiem, pojawiające się i znikające przedmioty, magia ze śnieżnobiałym królikiem, manipulacje, duże iluzje w asyście pięknej śnieżynki oraz wiele innych magicznych urozmaiceń – tak w wielkim skrócie prezentuje się program show, przeznaczonego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Dla najmłodszych widzów wielką atrakcja wieczoru będzie z pewnością magiczne pojawienie się Świętego Mikołaja.

To będzie pokaz czystej iluzji podczas, którego każdy widz znajdzie coś dla siebie, zarówno młodszy jak i starszy! Magiczna godzina, której nie można przegapić! Koniecznie zasiądźcie na widowni Miejskiego Domu Kultury w Turku i zobaczcie prawdziwą magię! Bilety w cenie 40 złotych do nabycia w MDK.

Anna Wiśniewska-Kocik
Dziennikarka Turek.net.plFB

email: ania@turek.net.pl

Świąteczne Magic Show iluzjonisty Bartka Lewandowskiego już na początku grudnia w Turku!

Podobne artykuły

Zatańcz z żywiołem! Trwa nabór do grupy...

Zatańcz z żywiołem! Trwa nabór do grupy Tancerzy...

25 list.
Rockowe szaleństwa na Międzyośrodkowym...

Rockowe szaleństwa na Międzyośrodkowym Festiwalu...

22 list.
Tańcz, bo jesteś! Warsztaty taneczne z...

Tańcz, bo jesteś! Warsztaty taneczne z Aleksandrą...

17 list.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama