środa 26 czerwca 2019

Jana, Pauliny, Rudolfiny

reklama

Julia Maciejewska - absolwentka I LO liderem nr 1 wśród maturzystów z całej Polski

Julia Maciejewska - absolwentka I LO liderem nr 1 wśród maturzystów z całej Polski
 

24 młodych liderów z różnych stron Polski spotkało się 5 czerwca we Warszawie, aby jako finaliści konkursu „Talent za talent” powalczyć o awans do „ścisłej siódemki”, a następnego dnia o upragnione zwycięstwo. Rozmowy rekrutacyjne, prace w grupach, karty doświadczeń, przemowy przy wykonanych prezentacjach w czasie uroczystej gali w MEN – wszystko po to, aby wyłonić najlepszego lidera wśród tegorocznych maturzystów, którym okazała się absolwentka I Liceum Ogólnokształcącego w Turku, Julia Maciejewska.

Konkurs „Talent za Talent” jest skierowany do uczniów ostatnich klas szkół średnich, którzy w trakcie swojej edukacji przedmaturalnej wykazali się aktywnością, zaangażowaniem społecznym oraz naukowym, jak też umiejętnościami przywódczymi. Przy ocenie kandydatów brane są pod uwagę: doświadczenie w zarządzaniu i kierowaniu projektami bądź organizacjami, umiejętność pracy w zespole, sukcesy naukowe, a także angażowanie się w działalność na rzecz otoczenia. Organizator projektu to Stowarzyszenie Cognitis, które już po raz dziesiąty zorganizowało edycję tego konkursu.

reklama

„Jestem przeszczęśliwa, spełniona, a przede wszystkim wdzięczna – konkurs ten dodał mi wiary w siebie i własne marzenia, a także pomógł ukierunkować moje plany na przyszłość. Poznałam niezwykłych ludzi, którzy tak jak ja uwielbiają działać i dzielić się pasją z innymi. Podczas tych dwóch dni nie dało się odczuć żadnej rywalizacji – wszyscy byli tak otwarci, że staliśmy się jedną, wielką, talentową rodzinką pragnącą dać od siebie jak najwięcej innym. Choć nie ukrywam, poprzeczka była bardzo wysoka, gdyż każdy z finalistów wykazał się ogromną pracą, zaangażowaniem i zdolnościami. To było wspaniałe i inspirujące doświadczenie, dzięki któremu w tak krótkim czasie mogłam się tak wiele nauczyć. Wygrana dała mi motywacyjnego kopa do dalszego działania – wiem, że będę dalej spełniać się i robić to, co kocham, czyli działać z ludźmi i dla ludzi” – komentuje Julia, nieukrywająca radości z sukcesu.

Gratulujemy i mamy nadzieję, że usłyszymy o absolwentce I LO w Turku jeszcze nie raz!

Podobne artykuły

Rozstrzygnięcie konkursu na najładniejszy...

Rozstrzygnięcie konkursu na najładniejszy Wianek...

24 czerw.
Uczniowie SP1 laureatami Międzyszkolnego...

Uczniowie SP1 laureatami Międzyszkolnego Konkursu...

18 czerw.
Sukcesy uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w...

Sukcesy uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w...

15 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama