poniedziałek 23 września 2019

Bogusława, Liwiusza, Tekli

reklama
Wzorek

"Powiatanie lata" w najbliższy weekend. Zabierz dzieci na moc atrakcji.

Foto: sxc.hu 

Wszystkich rodziców oraz ich pociechy zapraszamy w najbliższy weekend na moc atrakcji, które będą mieć miejsce w Turku. Gwarantowana jest dobra zabawa, przede wszystkim dla najmłodszych mieszkańców. Na co mogą liczyć w czasie ,,Powitania lata,,? Na pewno nie na nudę.

Mimo, iż mamy letnią pogodę, tak aby formalności stało się zadość, stowarzyszenie ,,Przystań’’ postanowiło powitać nadchodzące lato. W najbliższy piątek 14 czerwca o godzinie 18 odbędzie się spektakl pod tytułem ,,Jaś i Małgosia’’ w wykonaniu amatorskiej grupy teatralnej ,,Poruszenie’’.  

reklama

Kolejnego dnia - w sobotę 15 czerwca na placu zabaw i gier na Oś. Wyzwolenia w Turku o godzinie 15 odbędzie się festyn rodzinny, z okazji nadchodzącego lata. Dzieci będą mogły skorzystać z darmowych atrakcji, takich jak: zamek dmuchany, zjeżdżalnie, przejazd bryczką wokół bloku nr 4 i 5, koniki mechaniczne, malowanie twarzy i wiele innych. Dla zwycięzców konkursów przewidziane są nagrody.

Organizatorami nadchodzących wydarzeń będą Gmina Miejska Turek, Burmistrz Miasta Turek, Samorząd Województwa Wielkopolskiego, Samorząd Mieszkańców Osiedla nr 7, Spółdzielnia Mieszkaniowa ,,Tęcza’’ oraz fundacja PZU. Zapraszamy do udziału! Na pewno będzie to doskonała okazja do odpoczynku i dobrej zabawy dla całej rodziny ! Szczegóły na plakatach.

Zuzanna Szczepocka

Podobne artykuły

Spektakl

Spektakl "Ludzie Ludziom" na bis przyciągnął wielu...

15 wrz.
Za nami warsztaty i spektakl ogniowy, a przed...

Za nami warsztaty i spektakl ogniowy, a przed nami...

6 lip.
Piknikiem Rodzinnym rozpoczęli wakacje w Rogowie.

Piknikiem Rodzinnym rozpoczęli wakacje w Rogowie.

29 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama