sobota 19 września 2020

Januarego, Konstancji, Leopolda

reklama

Repertuar kina i wakacyjne czwartki z Kinem TUR.

Repertuar kina i wakacyjne czwartki z Kinem TUR.
 

Wszystkich zainteresowanych turkowian zapraszamy do skorzystania ze znakomitej oferty filmowej w lipcu, a każdego milusińskiego na czwartkowe oglądanie polskich bajek w kinie TUR zawsze od godziny 11.00 za jedynie 5 złotych. 

Miesiąc rozpocznie bajka pt. ”Pokemon Detektyw Pikachu”, zaś dla fanów filmów biograficznych czeka nieprawdopodobna historia jednej z największych gwiazd muzyki w historii popu i rocka. “Rocketman” to niezwykła podróż przez życie – od nieśmiałego geniusza pianina Reginalda Dwighta po absolutną międzynarodową megagwiazdę popu, znaną jako Elton John.

reklama

Film familijny “Dzień czekolady” to zachwycająca ekranizacja pełnej magii książki, która opowiada o przygodach Moniki i Dawida. Dwójkę niezwykłych bohaterów połączy nie tylko przyjaźń, ale też wspólny sekret. Jednostki

,,Men in Black’’ są już na całym świecie. Ale podobnie rozprzestrzeniły się na nim szumowiny z kosmosu. Dlatego, abyśmy byli bezpieczni, doświadczony agent H (Chris Hemsworth) i zdeterminowana początkująca agentka M (Tessa Thompson) zostają połączeni w parę. Jego doświadczenie i jej upór mogą być naprawdę skuteczne.

W drugiej połowie miesiąca zapraszamy na bajkę ,,Paskudy. UglyDolls’’. Paskudy są miłe, bystre i życzliwe, ale nietypowa uroda wyklucza je ze świata pięknych lalek, które mają nieść radość dzieciom. Pogodzone z losem wiodą spokojny żywot w położonej na uboczu mieścinie Paskudowo. Dla małej zadziornej Moxy to jednak za mało. Ona pragnie poznać świat i zrozumieć, dlaczego Paskudom nie dane jest trafiać do rąk dzieciaków.

reklama

Czy to prawda, że przeciwieństwa się przyciągają? Fred i Charlotte są jak ogień i woda. Czy mają szansę na związek?  Aby odpowiedzieć na to pytanie zapraszamy na ,,Niedobranych’’ już od 19 lipca.

,,Agent Kot’’ to animowany film opowiadający o przygodach kotki Roxi, która marzy o tym, by zostać agentką i brać udział w sekretnych misjach. Szansa na to pojawia się, kiedy w okolicy jej domu dochodzi do zuchwałych kradzieży. A Roxi przypadkowo zostaje wciągnięta w kryminalną intrygę.

Piękna Anna Poliatowa błyskawicznie pnie się po szczeblach kariery, trafiając do ekskluzywnego kręgu supermodelek. To jednak tylko etap na drodze do prawdziwego celu. Urodą i wdziękiem posługuje się jak niebezpieczną bronią. Ulegają jej najpotężniejsi mężczyźni i najpiękniejsze kobiety. Tytułowa Anna zna tajemnice, o jakich nie śniło się zwyczajnym śmiertelnikom. Bohaterka została uwikłana w walkę dwóch największych światowych potęg wywiadowczych. Czy Anna jest tylko pionkiem w grze, czy odgrywa w niej znaczącą rolę? Zapraszamy 26 lipca na film ,,Anna’’.

Repertuar kina i wakacyjne czwartki z Kinem TUR.

Podobne artykuły

Po półrocznej przerwie rusza kino TUR. Sprawdź...

Po półrocznej przerwie rusza kino TUR. Sprawdź...

27 sierp.
Nowe psy i wiele innych czyli repertuar kina na...

Nowe psy i wiele innych czyli repertuar kina na luty.

24 st.
Nowe Gwiezdne Wojny już w styczniu w kinie TUR.

Nowe Gwiezdne Wojny już w styczniu w kinie TUR.

3 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama