czwartek 27 luty 2020

Gabrieli, Liwii, Leonarda

reklama

Kolejna noc filmowa za nami. Na dziedzińcu muzeum gościły filmy muzyczne.

Kolejna noc filmowa za nami. Na dziedzińcu muzeum gościły filmy muzyczne.
 

Dnia 20 lipca o godzinie 21 na muzealnym dziedzińcu odbyła się kolejna odsłona wakacyjnego kina, którego organizatorami są Muzeum Miasta Turku im. Józefa Mehoffera oraz Miejska Biblioteka Publiczna im. Włodzimierza Pietrzaka.

Tegoroczne wydarzenie odbyło się pod znakiem muzycznym w repertuarze: „Bohemian Rhapsody” i „Narodziny gwiazdy”. Film reżyserii Bryana Singera to produkcja biograficzna z 2018 roku opowiadający historię brytyjskiego zespołu rockowego Queen, skupiający się głównie na frontmanie i wokaliście grupy – Freddiem Mercurym. Drugi film to  amerykański melodramat muzyczny z 2018 roku w reżyserii Bradleya Coopera, ukazujący historię związku muzyka Jacksona Maine’a z piosenkarką Ally. Nagrodzony Oscarem i Złotym Globem za najlepszą piosenkę - „Shallow”. Sobotnie wydarzenie przyciągnęło rekordową, ponad dwustuosobową widownię. Prezentacja filmów zakończyła się o późnych godzinach nocnych. Dziękujemy za przybycie i zapraszamy na kolejną noc filmową, która odbędzie się 17 sierpnia na muzealnym dziedzińcu.

reklama

Serdecznie zapraszamy !
materiał nadesłany

Podobne artykuły

Wystawa prac XII Ogólnopolskiego Konkursu...

Wystawa prac XII Ogólnopolskiego Konkursu...

15-11-2019
Wernisaż autorskiej wystawy fotograficznej...

Wernisaż autorskiej wystawy fotograficznej...

04-10-2019
Już niedługo Nocny Maraton filmowy

Już niedługo Nocny Maraton filmowy "Z muzyką w tle"!

10-07-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama