piątek 21 luty 2020

Eleonory, Lenki, Kiejstuta

reklama

Piknik z książką w tle już w najbliższy piątek!

Piknik z książką w tle już w najbliższy piątek!
 

Miejska Biblioteka Publiczna w Turku serdecznie zaprasza wszystkie dzieci na niezwykły Wakacyjny Piknik Biblioteczny, który odbędzie się już w najbliższy piątek (1 sierpnia) na zielonym placu, przed budynkiem biblioteki. Szalone zabawy z książkami w tle rozpoczną się już o godzinie 10.00.

Budowanie wież z książek, książkowy tor przeszkód a nawet podwórkowa galeria sztuki to zaledwie część atrakcji, które czekają na uczestników Wakacyjnego Pikniku Bibliotecznego. Na dzieci, które zdecydują się wziąć udział w bibliotecznej zabawie czekają szalone konkurencje okraszone dużą dawką dobrego humoru. Oprócz wyzwań intelektualno-sportowych, można będzie pograć w planszówki, wykonać kolorowe zakładki lub po prostu poleżeć na trawie i poczytać ulubioną książkę z lemoniadą w ręku.

reklama

Tego dnia prowadzona będzie także akcja „Drugie życie książki”, dzięki której każdy będzie mógł oddać zalegające w domu książki, a w zamian zabrać pozycje, które pozwolą odświeżyć prywatną biblioteczkę.

Materiał nadesłany

Piknik z książką w tle już w najbliższy piątek!

Podobne artykuły

Czas na książkę: Oświadczyny - pozycja nie...

Czas na książkę: Oświadczyny - pozycja nie tylko dla...

24 st.
Czas na książkę:

Czas na książkę: "Wszystkie dobre rzeczy" -...

26-11-2019
Pełna sala na zakończenie projektu

Pełna sala na zakończenie projektu "Z książką można...

23-11-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama