Dni Turku i Gminy Turek już za 4 dni!

środa 04 sierpnia 2021

Dominiki, Dominika, Protazego

15°C rozproszone chmury Pogoda 7 dni »
reklama

Wideo: Podwójny emigrant w Turku czyli Muzyczny Stand-up Czesława Mozila już w listopadzie

Wideo: Podwójny emigrant w Turku czyli Muzyczny Stand-up Czesława Mozila już w listopadzie
 

Na ogrom muzyki, opowiadań i… śmiechu nastawić się powinni wszyscy którzy w listopadzie wybiorą się na koncert a raczej muzyczny stand-up znanego i lubianego Czesława Mozila. Spotkanie z fanami w Turku zaplanowane zostało na 30 listopada br w Miejskim Domu Kultury.

Muzyczny Stand-up Czesława Mozila to połączenie monodramu, stand-upu i koncertu jednego z najpopularniejszych współczesnych artystów – Czesława Mozila. Czy bycie alternatywnym artystą daje popularność wśród dresiarzy? Polska widziana z perspektywy podwójnego emigranta, żyjącego między Danią a Polską, kochającego absurdy obu tych krajów i patrzącego na wszystko z humorem. Historie z życia , opowiedziane za pomocą największych hitów Czesława.

reklama

Przewrotna, słodko-gorzka i bardzo zabawna opowieść o patriotyzmie, emigracji i ojczyźnie, a także o codziennym życiu popularnego artysty. Co to znaczy odnieść sukces w Polsce? Jak siedzieć na ławce rezerwowych, a i tak strzelać gole? To wszystko już w listopadzie w MDK.

Czesław w trakcie swojej jesiennej trasy koncertowej oprócz Turku odwiedzi także Gostyń, Włocławek, Tarnów, Zielną Górę, Ostrów Wlkp i Grudziądz. Koncerty organizuje Agencja Artystyczna Grajnia. Bilety można już nabywać online w cenie 40 zł. Każdemu kto ceni sobie niebanalne teksty, dobry humor oraz twórczość Czesława gorąco zapraszamy o godz. 20.00 w sobotę 30 listopada do Miejskiego Domu Kultury.

Wideo: Podwójny emigrant w Turku czyli Muzyczny Stand-up Czesława Mozila już w listopadzie

Podobne artykuły

Koncert

Koncert "PÓKI POLSKA ŻYJE W NAS" już 8 sierpnia we...

31 lip.
Oklaski na premierze spektaklu

Oklaski na premierze spektaklu "MY PSY" w Miejskim...

25 lip.
Dni Turku i Gminy Turek 2021 już w sierpniu....

Dni Turku i Gminy Turek 2021 już w sierpniu. Będzie...

22 lip.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama