piątek 15 listopada 2019

Amielii, Idalii, Leopolda

reklama
Wzorek

Niedzielne spotkanie pełne uśmiechu czyli spotkanie z Przemysławem Wechterowiczem

Niedzielne spotkanie pełne uśmiechu czyli spotkanie z Przemysławem Wechterowiczem - foto: MiPBP w Zawierciu
foto: MiPBP w Zawierciu 

Turkowska biblioteka zaprasza wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym wraz z opiekunami na pełne radości i szalonej zabawy spotkanie z Przemysławem Wechterowiczem, które odbędzie się już w najbliższą niedzielę (13.10) o godz. 16.00. Wydarzenie jest realizowane w ramach projektu „Z książką można wiele” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

„Uśmiech dla żabki” to książką, która podbija serca zarówno małych, jak i dużych czytelników w całej Polsce. I to właśnie wokół tej sympatycznej historii odbędzie się spotkanie z jej autorem – Przemysławem Wechterowiczem. Przygoda małej, stęsknionej za mamą żabki, z pewnością przypadnie do gustu uczestnikom niedzielnego spotkania. 
Przemysła Wechterowicz to osoba niezwykle otwarta i dynamiczna, która w bardzo łatwy sposób nawiązuje kontakt z młoda publiką, tym samym zyskując ich sympatię. Podczas spotkań z autorem dzieci chętnie angażują się w przygotowane przez niego zadania, a także zasypują go pytaniami.  

reklama

Podczas niedzielnego spotkania będzie możliwość zakupu książek, otrzymania autografu oraz zrobienia wspólnej fotografii. 

Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu "Z książką można wiele" dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Spędźcie niehandlową niedzielę z biblioteką.

Niedzielne spotkanie pełne uśmiechu czyli spotkanie z Przemysławem Wechterowiczem

Podobne artykuły

Spotkaj się z Jakubem Małeckim

Spotkaj się z Jakubem Małeckim

13 list.
Dwa dni poetyckiego świętowania

Dwa dni poetyckiego świętowania

13 list.
Atrakcje dla dużych i małych w miejskiej...

Atrakcje dla dużych i małych w miejskiej bibliotece

7 list.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama