środa 13 listopada 2019

Arkadii, Krystyna, Stanisławy

reklama
Wzorek

Jesienne warsztaty przedszkolaków od Misia Uszatka

Jesienne warsztaty przedszkolaków od Misia Uszatka
 

Dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 7 im. Misia Uszatka w Turku dużo już wiedzą o jesieni na podstawie własnych obserwacji, czy informacji przekazywanych w przedszkolu. Okazją do zgłębienia jesiennej wiedzy była także wycieczka do Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Włodzimierza Pietrzaka w Turku. 

Pani bibliotekarka zaprezentowała przedszkolakom film edukacyjny, który przedstawiał zmiany zachodzące w przyrodzie wraz z porą roku, jaką jest jesień. Dużo frajdy sprawiło dzieciom wykonanie oryginalnych prac plastycznych wykorzystując liście i inne jesienne dary. Dzięki tym materiałom dzieci stworzyły sympatyczne jeżyki. Przedszkolaki zadbały o najmniejsze szczegóły, więc każda praca miała swój charakter. Prace dzieci zostały zaprezentowane na wystawce w Przedszkolu. Wielkie podziękowania za przygotowanie tylu atrakcji dla naszych przedszkolaków.

reklama

materiał nadesłany

Podobne artykuły

W pracowni mistrza Jana Gutenberga, czyli...

W pracowni mistrza Jana Gutenberga, czyli warsztaty...

30 paźd.
Poznaję kolory z Sówką Zuzią czyli zajęcia...

Poznaję kolory z Sówką Zuzią czyli zajęcia...

19 paźd.
Warsztatowo i literacko czyli kolejne...

Warsztatowo i literacko czyli kolejne "Niehandlowe z...

19 paźd.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama