niedziela 09 sierpnia 2020

Klary, Romana, Rozyny

reklama

Jesienne warsztaty przedszkolaków od Misia Uszatka

Jesienne warsztaty przedszkolaków od Misia Uszatka
 

Dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 7 im. Misia Uszatka w Turku dużo już wiedzą o jesieni na podstawie własnych obserwacji, czy informacji przekazywanych w przedszkolu. Okazją do zgłębienia jesiennej wiedzy była także wycieczka do Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Włodzimierza Pietrzaka w Turku. 

Pani bibliotekarka zaprezentowała przedszkolakom film edukacyjny, który przedstawiał zmiany zachodzące w przyrodzie wraz z porą roku, jaką jest jesień. Dużo frajdy sprawiło dzieciom wykonanie oryginalnych prac plastycznych wykorzystując liście i inne jesienne dary. Dzięki tym materiałom dzieci stworzyły sympatyczne jeżyki. Przedszkolaki zadbały o najmniejsze szczegóły, więc każda praca miała swój charakter. Prace dzieci zostały zaprezentowane na wystawce w Przedszkolu. Wielkie podziękowania za przygotowanie tylu atrakcji dla naszych przedszkolaków.

reklama

materiał nadesłany

Podobne artykuły

Wakacyjne spotkanie z ceramiką w Muzeum

Wakacyjne spotkanie z ceramiką w Muzeum

28 lip.
Umowa na dowóz uczniów do szkół i wychowanków...

Umowa na dowóz uczniów do szkół i wychowanków...

27 lip.
Muzeum Miasta Turku zaprasza serdecznie na...

Muzeum Miasta Turku zaprasza serdecznie na wakacyjne...

30 czerw.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama