środa 05 sierpnia 2020

Emila, Karoliny, Kary

reklama

"Noc grozy" dla wszystkich miłośników horrorów już 26 października

 

Miejski Dom Kultury zaprasza wszystkich miłośników horrorów na NOC GROZY, która odbędzie się 26 października w kinie Tur.

W ramach maratonu filmowego wyświetlone zostaną dwa horroty - "Przebudzenie dusz" reż.Jeremy Dyson oraz jeden z kultowych filmów z serii o laleczce Chucky w reżyserii Larsa Klevberga. Start sensu 21.30. Koszt biletu 20 zł.

reklama

"Przebudzenie dusz"
Reż. Jeremy Dyson, Andy Nyman. Obsada: Andy Nyman, Martin Freeman, Paul Whitehouse
Wlk.Brytania 15L  napisy,  Czas projekcji 1:37h

Horror. Sceptyczny wobec zjawisk paranormalnych profesor Goodman otrzymuje list. Tajemnicza notka wydaje się być napisana zza grobu. Wiadomość jest autorstwa Charlesa Camerona, sławnego badacza zjawisk nadprzyrodzonych. Człowiek ten zaginął 15 lat temu i został uznany za martwego. Cameron twierdzi w liście, że potrzebuje pomocy Goodmana, aby wspólnie rozwiązać trzy tajemnicze sprawy, których nie udało się rozwikłać od lat. W trakcie śledztwa profesor spotyka na swojej drodze trójkę osób nawiedzanych przez duchy. Każda z nich opowiada mu swoją historię. Jednak to nie opowieści same w sobie będą najbardziej przerażające, tylko prawda kryjąca się za nimi wszystkimi.

reklama

 

"Laleczka"
Reż . Lars Klevberg. Obsada: Aubrey Plaza, Gabriel Bateman, Brian Tyree Henry
USA/Kanada 15L. napisy 2:00h

Horror. Współczesna wersja kultowego horroru. "Laleczka" przedstawia historię Karen (Aubrey Plaza), która w prezencie urodzinowym daje synowi (Gabriel Bateman) lalkę. Kobieta nie jest jednak świadoma złowieszczej natury zabawki.

Podobne artykuły

Kolejna odsłona wakacyjnego kina już za nami....

Kolejna odsłona wakacyjnego kina już za nami....

30 lip.
Nowe psy i wiele innych czyli repertuar kina na...

Nowe psy i wiele innych czyli repertuar kina na luty.

24 st.
Nowe Gwiezdne Wojny już w styczniu w kinie TUR.

Nowe Gwiezdne Wojny już w styczniu w kinie TUR.

3 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama