środa 15 lipca 2020

Henryka, Igi, Włodzimierza

reklama

Świetna zabawa podczas Miniolimpiady w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym.

Świetna zabawa podczas Miniolimpiady w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym.
 

W dniu 14 listopada na sali gimnastycznej Zespołu Szkół Technicznych w Turku odbyła się impreza integracyjna pod hasłem Miniolimpiada, której celem była aktywizacja sportowa młodszych dzieci o obniżonej sprawności motorycznej lub psychofizycznej.

W zawodach wzięli udział wychowankowie Przedszkoli Samorządowych Nr 5, 6 i 8, Przedszkola „Mały Odkrywca” oraz uczniowie Ośrodka. Zawodnicy zachęcani dopingiem swoich kolegów mierzyli się w konkurencjach takich jak: przeciąganie i marsz po ławeczce, rzut piłką, slalom z ominięciem przeszkód, przeciąganie szarfy.Aby uczniowie mogli przez chwilę oderwać się od wielkich emocji, między rozgrywkami odbywały się zabawy integracyjne z udziałem specjalnego gościa – Minionka.

reklama


Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowy medal i wielką piłkę, a kibice w nagrodę za gorący aplauz i głośne brawa obdarowani zostali bukietami kolorowych balonów.

Za organizację Miniolimpiady odpowiedzialni byli nauczyciele Zespołu Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Turku: Aneta Kubiak, Anna Knop, Aneta Lubas, Małgorzata Wawrzyniuk i Katarzyna Wielkopolan - Janik. Zadanie dofinansowano ze środków Powiatu Tureckiego.

Materiał nadesłany.

reklama

 

Podobne artykuły

Ratownicy medyczni w przedszkolu

Ratownicy medyczni w przedszkolu

19-06-2019

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama