poniedziałek 25 stycznia 2021

Miłosza, Pawła, Tatiany

reklama

OSP Turek z nowym sprzętem za około 50 tys złotych.

OSP Turek z nowym sprzętem za około 50 tys złotych.
 

W niedzielę 22 grudnia odbyła się oficjalna zbiórka jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Turku. Podczas spotkania zaprezentowany został nowo nabyty sprzęt o wartości około 50 tys. złotych. Nie zabrakło również podzielenia się opłatkiem i wspólnej wigilii.

Na początku głos zabrał Zbigniew Rogodziński, podziękował on wszystkim gościom za przybycie. Pojawili się między innymi burmistrz Romuald Antosik, przewodnicząca rady miejskiej Mariola Kadrzyńska-Siwek, zarząd OSP oraz druhowie.

reklama

Jak mówił Rogodziński, do dyspozycji Ochotniczej Straży Pożarnej Zostały przekazane: motopompa, aparaty powietrzne, sprzęt sportowy, agregat prądotwórczy czy węże. Na wyposażeniu znalazł się również przewód zasilający od firmy Elektrokabel.Po zabraniu głosu przez resztę gości nastąpiło wspólne podzielenie się opłatkiem, złożenie sobie świątecznych życzeń. Na koniec odbyła się kolacja wigilijna przygotowana przez druhów Ochotniczej Straży Pożarnej w Turku.

Podobne artykuły

Centrum Wolontariatu apeluje o wsparcie dla...

Centrum Wolontariatu apeluje o wsparcie dla...

21 st.
Zajęcia z pierwszej pomocy w Klubie Sportów i...

Zajęcia z pierwszej pomocy w Klubie Sportów i Sztuk...

14-12-2020
Oddaj krew w Domu Strażaka już 6 grudnia. Klub...

Oddaj krew w Domu Strażaka już 6 grudnia. Klub HDK...

02-12-2020

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama