Ostrzegamy przed silnym wiatrem dla Turku i powiatu. Powieje do 110 km/h

poniedziałek 24 luty 2020

Boguty, Bogusza, Macieja

reklama

Znany satyryk wystąpi w Turku. Zapraszamy na spotkanie z Krzysztofem Daukszewiczem

Znany satyryk wystąpi w Turku. Zapraszamy na spotkanie z Krzysztofem Daukszewiczem
 

Krzysztof Daukszewicz, jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich satyryków, wystąpi w sobotę 25 stycznia w Miejskim Domu Kultury w Turku, z programem „Nie dać się sprowokować”.

Daukszewicz podczas występu w Turku zaprezentuje swój najnowszy, na bieżąco aktualizowany autorski program. Opisuje on w nim i wyśmiewa absurdy, do których dochodzi na co dzień w Polsce. Każdy występ różni się w zależności od tego, co aktualnie dzieje się w świecie polityki. Podczas występu satyrykowi towarzyszyć będzie pianista Mieczysław Grochowski.

reklama

Krzysztof Daukszewicz działalność estradową rozpoczął w 1975 roku. Pełnił wtedy funkcję dyrektora Miejskiego Domu Kultury w Szczytnie oraz współtworzył kabaret Gwuść. Rok później za swój autorski program „Dookoła Wojtek” otrzymał drugą nagrodę podczas Biesiady Humoru i Satyry w Lidzbarku Warmińskim. To była pierwsza z wielu nagród na koncie artysty. Po przeprowadzce do Warszawy między innymi był kierownikiem literackim Teatru na Targówku, współtworzył z Januszem Gajosem kabaret Hotel Nitz, występował w kabarecie Pod Egidą. Od 2005 roku Daukszewicz jest stałym gościem Szkła Kontaktowego telewizji TVN24. Ale przede wszystkim występuje z własnymi programami satyrycznymi. W programie tureckiego spotkania jest między innymi satyryczna ocena politycznej rzeczywistości.

Początek recitalu odbędzie się o godzinie 18.00. Bilety można kupić w Miejskim Domu Kultury.

Znany satyryk wystąpi w Turku. Zapraszamy na spotkanie z Krzysztofem Daukszewiczem

Podobne artykuły

Eucharystia Młodych z wyjątkowym koncertem już...

Eucharystia Młodych z wyjątkowym koncertem już w...

20 lt.
Zalewski, Kostrzewski i Kwiatkowski dali radę!...

Zalewski, Kostrzewski i Kwiatkowski dali radę!...

19 lt.
Licealiści i samorządowcy wsparli Wiktora...

Licealiści i samorządowcy wsparli Wiktora Bergandego...

14 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama