środa 23 września 2020

Bogusława, Liwiusza, Tekli

reklama

Rusza nowy program zniżek czyli Turkowska Karta Mieszkańca

Rusza nowy program zniżek czyli Turkowska Karta Mieszkańca - foto: Archiwum Turek.net.pl
foto: Archiwum Turek.net.pl 

Turkowska Karta Mieszkańca to nowy program który umożliwi mieszkańcom miasta Turek korzystanie z katalogu ulg i zwolnień oferowanych m.in. przez miejskie jednostki organizacyjne. Uchwałę w sprawie przyjęcia programu przyjęła Rada Miejska Turku w środę 15 stycznia..

Program skierowany jest do osób mieszkających na terenie Miasta Turek i deklarujących ten fakt w swoim rozliczeniu z podatku dochodowego. Przystąpienie do programu jest dobrowolne i odbywa się na wniosek osoby zainteresowanej. Podjęcie uchwały to dopiero pierwszy krok do uruchomienia karty. Po 1 marca 2020 roku zespół ds. wdrażania i realizacji programu rozpocznie merytoryczną pracę dotyczą katalogu zniżek, obejmującego obszary sportu, rekreacji, kultury, wypoczynku i innych usług. Program ma charakter otwarty, co oznacza możliwość jego rozbudowy i modyfikacji w miarę potrzeb zgłaszanych przez mieszkańców.

reklama

Uruchomienie programu przewiduje: wdrożenie systemu obsługi, określenie katalogu ulg i zwolnień oraz pozyskanie partnerów do programu.Wszystkie szczegółowe dokumenty dotyczące wydania i użytkowania karty określone zostaną Zarządzeniami Burmistrza Miasta Turek.

Turkowska Karta Mieszkańca to program mający na celu umocnienie poczucia tożsamości lokalnej i zmniejszenie obciążeń finansowych mieszkańców. Przyczyni się on do poprawy warunków i jakości życia w mieście poprzez zwiększenie dostępu do usług publicznych.

Podobne artykuły

Nowa roślinność na ul Kaliskiej. Potężne donice...

Nowa roślinność na ul Kaliskiej. Potężne donice z...

9 wrz.
W Turku 6 tys. mieszkańców nie złożyło...

W Turku 6 tys. mieszkańców nie złożyło deklaracji za...

21 sierp.
Masaże i zajęcia fizjoterapii dla dzieci i...

Masaże i zajęcia fizjoterapii dla dzieci i dorosłych...

5 sierp.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama