sobota 22 luty 2020

Małgorzaty, Marty, Nikifora

reklama

Stand-up w Turku. Wystąpią Bartosz Zalewski, Radosław Kostrzewski oraz Michał Kwiatkowski.

Stand-up w Turku. Wystąpią Bartosz Zalewski, Radosław Kostrzewski oraz Michał Kwiatkowski.
 

Już 16 lutego w Miejskim Domu Kultury w Turku wieczór pełen śmiechu, humoru i komedii. Na niepowtarzalny Stand-Up zaprasza lokalny komik Radosław Kostrzewski.

Wystąpi Gwiazda Polskiej Sceny komediowej Bartosz Zalewski, Michał Kwiatkowski oraz wcześniej wspomniany Turkowianiń Radosław Kostrzewski. Poniżej kilka wartych uwagi informacji o wydarzeniu i osobach, które sprawią że śmiech w niedzielny wieczór stanie się oczywistą oczywistością.

reklama

Bilety można nabyć na dwa sposoby. Pierwszy to możliwość zakupu za pomocą stron internetowych:

https://www.kupbilecik.pl/imprezy/48320/Turek/Stand-up+Turek/
lub
https://standupbilety.pl/event/1070_stand-up-w-turku-zalewski-x-kostrzewski-x-kwiatkowski#buyTicket

Bilety można nabyć także bezpośrednio w MDK Turek, dostępność od godziny 7:30 do 15:30 od pn-pt..

reklama

Bartosz Zalewski - urodzony we Wrocławiu komik, zamieszkały tam do czasu kiedy już tam nie mieszkał, założył Wrocławski Stand-up, wstąpił do Stand-up Polska, występował w telewizji, był, jadł, pił, sapał, używał czasowników. Ma za sobą pięć programów solowych, trzy do obejrzenia publicznie, resztę przysypał czas. Sam umieszcza się w pierwszej 20 polskich komików, oczywiście na pierwszym miejscu, bo na co komu skromność.  

Teraz zaprasza na program pt. "Infrastruktura kłamstwa", który został opisany takimi słowa:

"Infrastruktura kłamstwa" to autentyczna opowieść człowieka w pewnym wieku. Jej główny walor wynika z oparcia w pełni na faktach, dzięki czemu każdy będzie mógł odnieść się do jej zawartości. W 100% prawdziwe historie, opis skonfigurowany pod zasady SEO oraz fryzura numer 3 z magazynu mody męskiej i gadżetów sprawi, że poczujecie się bezpiecznie, odnajdując wszystkie te tropy, za które płacicie ciężko zarobione pieniądze. Po występie będzie możliwość zakupu koszulek, smyczy do telefonu i żelowych łapek pozostawiających smutne ślady na szybach.

Radosław Kostrzewski to człowiek, który nie musi zmyślać, on po prostu opowiada swoje życie. Misja, uśmiech na Twojej twarzy! Analityk, filozof i skąpiec, bo od 3 lat mieszka w Poznaniu. Naiwny człowiek z odruchem samozachowawczym i instynktem wysmakowanego żartu. Mesjasz dobrego humoru, jak syn marnotrawny wraca do Turku by nagrać swój program i podzielić się ze światem swoim programem.

Jeżeli myślałeś że Michał Wiśniewski rządzi Łodzią jesteś w błędzie, może Michał Kwiatkowski nie ma czerwonych włosów (w sumie ich nie ma), ale za to zęby o krystalicznie bieli. Przemiła osobowość, która jeszcze niedawno pracowała w radiu, głos będzie Ci znajomy! Nie musisz wysyłać smsów, aby wygrać samochód, w cenie biletu otrzymasz sejf pełnych żartów i nietuzinkowych historii.

 

 

 

Stand-up w Turku. Wystąpią Bartosz Zalewski, Radosław Kostrzewski oraz Michał Kwiatkowski.

Podobne artykuły

Zalewski, Kostrzewski i Kwiatkowski dali radę!...

Zalewski, Kostrzewski i Kwiatkowski dali radę!...

19 lt.
Znany satyryk wystąpi w Turku. Zapraszamy na...

Znany satyryk wystąpi w Turku. Zapraszamy na...

15 st.
Zręczna aukcja i wiele turkowskich serc dało...

Zręczna aukcja i wiele turkowskich serc dało moc...

12 st.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama