czwartek 09 kwietnia 2020

Mai, Marcelego, Wadima

reklama

Stand-up w Turku. Wystąpią Bartosz Zalewski, Radosław Kostrzewski oraz Michał Kwiatkowski.

Stand-up w Turku. Wystąpią Bartosz Zalewski, Radosław Kostrzewski oraz Michał Kwiatkowski.
 

Już 16 lutego w Miejskim Domu Kultury w Turku wieczór pełen śmiechu, humoru i komedii. Na niepowtarzalny Stand-Up zaprasza lokalny komik Radosław Kostrzewski.

Wystąpi Gwiazda Polskiej Sceny komediowej Bartosz Zalewski, Michał Kwiatkowski oraz wcześniej wspomniany Turkowianiń Radosław Kostrzewski. Poniżej kilka wartych uwagi informacji o wydarzeniu i osobach, które sprawią że śmiech w niedzielny wieczór stanie się oczywistą oczywistością.

reklama

Bilety można nabyć na dwa sposoby. Pierwszy to możliwość zakupu za pomocą stron internetowych:

https://www.kupbilecik.pl/imprezy/48320/Turek/Stand-up+Turek/
lub
https://standupbilety.pl/event/1070_stand-up-w-turku-zalewski-x-kostrzewski-x-kwiatkowski#buyTicket

Bilety można nabyć także bezpośrednio w MDK Turek, dostępność od godziny 7:30 do 15:30 od pn-pt..

reklama

Bartosz Zalewski - urodzony we Wrocławiu komik, zamieszkały tam do czasu kiedy już tam nie mieszkał, założył Wrocławski Stand-up, wstąpił do Stand-up Polska, występował w telewizji, był, jadł, pił, sapał, używał czasowników. Ma za sobą pięć programów solowych, trzy do obejrzenia publicznie, resztę przysypał czas. Sam umieszcza się w pierwszej 20 polskich komików, oczywiście na pierwszym miejscu, bo na co komu skromność.  

Teraz zaprasza na program pt. "Infrastruktura kłamstwa", który został opisany takimi słowa:

"Infrastruktura kłamstwa" to autentyczna opowieść człowieka w pewnym wieku. Jej główny walor wynika z oparcia w pełni na faktach, dzięki czemu każdy będzie mógł odnieść się do jej zawartości. W 100% prawdziwe historie, opis skonfigurowany pod zasady SEO oraz fryzura numer 3 z magazynu mody męskiej i gadżetów sprawi, że poczujecie się bezpiecznie, odnajdując wszystkie te tropy, za które płacicie ciężko zarobione pieniądze. Po występie będzie możliwość zakupu koszulek, smyczy do telefonu i żelowych łapek pozostawiających smutne ślady na szybach.

Radosław Kostrzewski to człowiek, który nie musi zmyślać, on po prostu opowiada swoje życie. Misja, uśmiech na Twojej twarzy! Analityk, filozof i skąpiec, bo od 3 lat mieszka w Poznaniu. Naiwny człowiek z odruchem samozachowawczym i instynktem wysmakowanego żartu. Mesjasz dobrego humoru, jak syn marnotrawny wraca do Turku by nagrać swój program i podzielić się ze światem swoim programem.

Jeżeli myślałeś że Michał Wiśniewski rządzi Łodzią jesteś w błędzie, może Michał Kwiatkowski nie ma czerwonych włosów (w sumie ich nie ma), ale za to zęby o krystalicznie bieli. Przemiła osobowość, która jeszcze niedawno pracowała w radiu, głos będzie Ci znajomy! Nie musisz wysyłać smsów, aby wygrać samochód, w cenie biletu otrzymasz sejf pełnych żartów i nietuzinkowych historii.

 

 

 

Stand-up w Turku. Wystąpią Bartosz Zalewski, Radosław Kostrzewski oraz Michał Kwiatkowski.

Podobne artykuły

VII edycja

VII edycja "Pretty Woman"

10 mrz.
Podziękowania dla wszystkich wspierających 28...

Podziękowania dla wszystkich wspierających 28 finał...

27 lt.
Zalewski, Kostrzewski i Kwiatkowski dali radę!...

Zalewski, Kostrzewski i Kwiatkowski dali radę!...

19 lt.

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama